به جامعه فوتبال بی احترامی شد نه فقط محمد نوازی

مربی تیم آلومینیوم اراک گفت: شایعاتی مطرح شد که بیشتر از محمد نوازی به جامعه فوتبال ضربه زد، حمایت دوستان هم به دلیل همین بی احترامی به بازیکنان است.

محمد نوازی در خصوص وضعیت تیم آلومینیوم اراک پس از چند بازی سخت و در آستانه بازی با گل گهر گفت: به هر حال همه مسابقات چه در ابتدای فصل و چه در پایان فصل به صورت کامل برگزار می شود. برای همه مهم است. تیم در هر شرایطی. “اما نکته مهم انگیزه بازیکنان است.

وی با اشاره به فینال جام حذفی گفت: این دیدار خیلی خوب بود. درست است که جام را نبردیم اما تلاش بچه های ما ستودنی و حق قهرمانی آنها بود. به هر حال خواست خدا بود، این قهرمانی برای مردم خوب قائمشهر بود و خجسته باشند. ما در کوران مسابقات بودیم و اکنون شرایط خوبی داریم. در بازی هفته گذشته بچه های ما خوب بازی کردند و موقعیت هایی خلق کردند اما متاسفانه تبدیل به گل نشد که شاید منطقی بود.

سرمربی آلومینیوم اراک درباره جدال با شاگردان امیر گله نویی در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: بازی سختی با گل گهر داریم. ما مهمان هستیم و مقابل حریفی بازی می کنیم که مربی بسیار خوب و با تجربه ای دارد. قلعه نویی عناوین قهرمانی زیادی دارد. بازیکنان قابل قبولی در این تیم حضور دارند و باید تلاش کنیم. خدای نکرده مثل همیشه تیمی باشیم که در این دیدار هم سه امتیاز را در خانه بگیریم.

وی در خصوص اینکه هر دو تیم حاضر در این دیدار سبک هجومی دارند، گفت: خدا را شکر هر دو تیم فوتبال بازی می کنند. آنها از نظر فنی و فوتبال کاملاً یکدیگر را درک می کنند. بچه های ما واقعاً خیلی راحت تر مقابل چنین تیم هایی کار می کنند. امیدوارم آزمایشی که هفته گذشته داشتیم مقابل گلگوتا بهتر از این هم شود تا بتوانیم بازی قابل قبولی را ارائه کنیم و دل مردم اراک را شاد کنیم.

  آیا دروازه بان مورد علاقه اسکوچیچ روی نیمکت می نشیند؟ -

نوازی درباره حواشی فینال جام حذفی که به دیدار لیگ مقابل نساج هم کشیده شد، گفت: به هر حال این حواشی در همه مسابقات وجود دارد و من نمی خواهم این ماجراها را دنبال کنم. با توجه به جو و حواشی که در بازی فینال در ورزشگاه آزادی ایجاد شد، شاهد این حواشی در اراک بودیم که طبیعی هم بود و مشکل خاصی نداشت. ما نمی خواستیم این زمینه ها را خودمان ایجاد کنیم، اما برخی صحبت ها و اتفاقات باعث ناراحتی و آزار خیلی ها می شود.

وی افزود: فکر می کنم این حواشی به خاطر صحبت هایی است که اقوام داشتند. از همه افرادی که از من حمایت کردند تشکر می کنم. فوتبال واقعا بی احترامی بود، نه فقط محمد نوازی. از هواداران استقلال و آلومینیوم اراک، بازیکنان فعلی و گذشته استقلال، هم تیمی هایم، ملی پوشان قدیم و جدید، بسیاری از مدیران و حتی افرادی که فوتبالی نبودند، تشکر می کنم.

نوازی گفت: گاهی اوقات از جملاتی استفاده می کنید که کنار هم قرار دادن آنها سخت است. امیدوارم ناراحت نشده باشم من از همه عذرخواهی می کنم. خدا نکند فوتبال ما به شرایط بهتری برسد. برای اعتلای فوتبال باید کنار هم باشیم و پشت سر هم باشیم نه اینکه حرفی بزنیم و باعث سوء تفاهم یا بی احترامی به فوتبالیست ها و کارشان در این زمینه شود.

وی در خصوص اینکه حمایت سردار آزمون در این بین جالب و قابل توجه بود، گفت: ما با هم کار نکرده ایم. ما زیاد همدیگر را ملاقات نکردیم و رابطه مان خوب بود، او پارسال به تمرین ما (شهرخودرو) آمد و به دلیل دوستی با مهدی رحمتی و چند بازیکن به تیم ما علاقه مند شد. از حمایت شما متشکرم در کل فکر می کنم این صحبت ها بیشتر از محمد نوازی به جامعه فوتبال لطمه زد، حمایت دوستان هم به خاطر همین بی احترامی به بازیکنان است. دستشون هم درد نکنه خدای نکرده با گلی که دارم و با کاری که در فوتبال انجام می دهم جواب محبت آنها را بدهم.

  واکسن های مورد تایید کرون عربستان سعودی امسال حج اعلام شده است

دیدگاهتان را بنویسید