بهترین زیرساخت های پژوهشی و فناوری دانشگاه نشان داده شده است

562456 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، 31 اردیبهشت ماه سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی است و کارکنان این دانشگاه همه ساله برنامه های ویژه ای در این روز دارند.

رویداد علمی و فناوری «گام دو» همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد برگزار می شود تا این دانشگاه وارد گام دوم فعالیت های خود شود.

این رویداد که با شعار «هزار گروه و زیرساخت پژوهشی، هزار ایده و استارت آپ، هزار شرکت فناوری و خلاق» برگزار می شود، دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه آزاد را به نمایش می گذارد.

جواد علمای معاون علمی، فنی و مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص گفت: در رویداد گام دوم بخشی از دستاوردهای 40 ساله دانشگاه آزاد در حوزه های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و… ، اقتصاد، علوم پزشکی، علوم مهندسی، علوم انسانی و غیره.

وی ادامه داد: به همین منظور هر معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با جمع آوری و ارائه برنامه ها و فعالیت های 40 ساله در حوزه های مربوطه هزاران مورد از بهترین زیرساخت های پژوهشی و فناوری دانشگاه را به نمایش می گذارد.

معاون علمی، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هزاران فعال و شرکت فعال در حوزه فناوری، علوم انسانی، مهندسی، علوم پزشکی و صنایع خلاق و هزاران استارت آپ و ایده منطبق با نیاز جامعه کشور “رویداد حضور دارد.

انتهای پیام/

  اسکار 2022 به قهرمان اهدا شد

دیدگاهتان را بنویسید