بهترین راه برای پرداخت قبض تلفن همراه

565621 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، مشترکین دیگر نیازی به گذراندن زمانی در ترافیک یا صف های طولانی در شعب بانک ها ندارند. در عوض، آنها می توانند قبض تلفن همراه خود را در هر ساعت از روز، در خانه، محل کار و هر جای دیگری حتی خارج از محل سکونت خود پرداخت کنند و دیگر نگران تاخیر نباشند.

اولین روش های پرداخت قبوض تلفن همراه

پرداخت از طریق درگاه همراه اول: به درگاه همراه اول بروید و منوی محصولات و خدمات را انتخاب کنید. روی گزینه Services کلیک کرده و گزینه Billing Preview را انتخاب کنید. در صفحه باز شده شماره تلفن همراه و کد پستی خود را وارد کرده و انتهای اکانت یا زیر اکانت را انتخاب کرده و دکمه OK را بزنید. در صفحه باز، ضمن مشاهده فاکتور، امکان پرداخت آن از طریق یکی از درگاه های بانکی درج شده در سایت وجود دارد.

پرداخت قبوض از طریق اینترنت: به آدرس بانک مورد نظر در اینترنت مراجعه کرده و به قسمت بانکداری الکترونیکی مراجعه کنید. در قسمت پرداخت الکترونیکی، پرداخت قبض و سپس حساب مورد نظر را انتخاب کنید. فرم پرداخت فاکتور را بر اساس فاکتور خود پر کنید و سپس تایید کنید. بانک از طرف شما صورتحساب را پرداخت خواهد کرد. در صورت انتخاب گزارش حساب در قسمت پرداخت الکترونیک، گزارش تایید پرداخت شما قابل مشاهده خواهد بود.

پرداخت از طریق سامانه اطلاعاتی 9990 : در این روش با مرکز اطلاع رسانی 9990 تماس گرفته و شماره تلفن همراه مورد نظر را وارد کرده و با وارد کردن شماره کارت بانکی و رمز خرید آنلاین صورتحساب خود را پرداخت کنید. مزیت این روش نسبت به سایر روش ها این است که پرداخت به صورت فوری اعمال می شود و مشترکینی که تلفن همراه آنها به دلیل عدم پرداخت قبض خاموش است، در صورت پرداخت و دریافت مبلغ به حساب همراه اول، بدون وصل خواهند شد. مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی

  قیمت خودرو چانگان در بازار اعلام شد; 2 نوامبر 1401; CS 35 و Ido دست دوم چنده؟ + جدول

پرداخت با کد دستوری * 1 # یا شماره گیری * 100: کد دستوری * 1 # را از تلفن همراه خود شماره گیری کنید، وارد منوی حساب کاربری شوید و نوع حساب (متوسط ​​/ نهایی) را انتخاب کنید. برای پرداخت صورتحساب، شماره خود یا سایرین را وارد کنید و پس از وارد کردن شماره کارت بانکی و رمز دوم، حساب شما پرداخت می شود. با روش تلفن گویا 100* را به صورت رایگان از طریق تلفن همراه شماره گیری کنید و پس از تایید شماره همراه، شماره کارت بانکی و رمز دوم، حساب شما واریز می شود.

روش های دیگری مانند پرداخت از طریق پیامک، خودپرداز، تلفن بانک نیز وجود دارد که در سایت همراه اول توضیح داده شده است.

روش های پرداخت قبوض ایرانسل

مشترکین دائمی اپراتور همراه دوم نیز می توانند قبض تلفن همراه خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی پرداخت کنند و همواره با استفاده از روش های مختلف پرداخت از خدمات و محصولات ما برخوردار شوند.

پرداخت آنلاین: با استفاده از اینترنت و کارت های عضو شتاب می توانند قبوض خط عادی خود را پرداخت کنند. البته طبق گفته ایرانسل این روش به عنوان پورسانت از حساب آنها کسر نخواهد شد.

پرداخت با کد سفارش: با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم آن و شماره گیری *7*1# می توانید قبض سیم کارت دائمی خود را پرداخت کنید.

پرداخت اپلیکیشن: مشترکین می توانند با نصب اپلیکیشن ایرانسل من نیز قبض تلفن همراه خود را پرداخت کنند. دانلود و استفاده از برنامه ایرانسل من رایگان است. البته برای ورود به این برنامه به رمز ایرانسل نیاز دارید که بتوانید آن را دریافت کنید.

  - دسته عزاداری خادمان و مداحان بانوی کرامت

روش های پرداخت قبوض رایتل

پرداخت از طریق سامانه تلفن گویا: بر اساس آنچه در سایت این اپراتور آمده است، سرویس پرداخت تلفن گویا به منظور خرید و افزایش اعتبار و پرداخت قبوض در سامانه تلفن گویا رایتل به نفع مشترکین راه اندازی شد. در این سرویس مشترکین عادی با شماره گیری 200 یا 092020000000 می توانند با اتصال به درگاه بانکی، قبوض را در پایان مدت و در اواسط مدت با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت اپراتور قبوض متوسط ​​و نهایی را پرداخت کنید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید