بسیاری از حومه ها در اشغال تخت جمشید است

560240 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، رحمان رضایی درباره وضعیت لیگ برتر بیست و یکم فوتبال و قهرمانی استقلال گفت: لیگ از کیفیت خوبی برخوردار نبود و وضعیت داوری مسابقات بسیار بد بود. تنها تیم های جنگنده استقلال و پرسپولیس بودند که با سایر تیم ها فاصله داشتند. سایر تیم ها نیز عملکرد ضعیفی داشتند. استقلال و پرسپولیس با هم رقابت تنگاتنگی داشتند و سپاهان از راه دور آنها را تعقیب می کرد. استقلال فصل را بدون شکست سپری کرد و این بهترین شانس را برای برد به او داد. تیمی که نبازد شانس بیشتری برای برد دارد.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: هر تیمی که شکست نخورد و در دیدارهای خانگی موفق باشد همیشه شانس برد دارد. آنها امسال با همین سیستم قهرمان لیگ شدند. استقلال از ابتدا نشان داد که به دنبال قهرمانی است. روند رو به رشد پرسپولیس پس از دربی متوقف شد و از مسیر اصلی خود منحرف شد. این شرایط از دربی شروع شد و سپس به صنعت نفت باخت. این ارائه فاصله بین استقلال و پرسپولیس را بیشتر کرد.

این پیشکسوت فوتبال افزود: پرسپولیس حواشی زیادی داشت و مصدومیت بازیکنان پرسپولیس هم موثر بود. همه اینها دست به دست هم داد تا به چنین نتایجی دست پیدا کند و پرسپولیس قهرمان شود. با این حال در مورد لیگ فعلی باید بگویم که خیلی خوب نبود و داوران ضعیف بودند و تیم ها توسط داوران قضاوت می شدند.

وی در خصوص وضعیت تیم ملی برای جام جهانی گفت: نمی توان انتظار زیادی داشت چون شرایط در فدراسیون خوب نیست. وضعیت اکثر اعضای فدراسیون نامشخص است و نتایج این فدراسیون به دلیل عدم ثبات دقیق نیست. همان انضباط کمی که وجود داشت شکسته شده و دیگر شرایط خوبی حاکم نیست. این خیلی به تیم ملی ضربه زد و می بینیم که چقدر برای تیم ملی آماده شدند.

  آنتی بیوتیک های طبیعی برای مبارزه با انواع عفونت ها

منبع: نا ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید