بریتانیا قدرت خاصی نیست

علی کریمی می‌گوید دوست داشتم ایران با تیم‌های قوی‌تری همگروه شود و انگلیس نیروی خاصی مقابل تیم‌های جنگنده جهان نیست.

علی کریمی، هافبک سابق تیم ملی ایران با سابقه حضور در جام جهانی درباره این دیدارها گفت: 32 تیم به جام جهانی می آیند و بیشتر 190 یا 195 کشور برای آن رقابت می کنند. اکنون همه کشورها حضور ندارند، زیرا برخی از آنها عضو فیفا نیستند. قطعا این کشورها زحمت کشیده اند و با برنامه به مسابقات آمده اند و همه برای جام جهانی آماده می شوند.

کریمی ادامه داد: همانطور که همه مردم عزیز کشورمان و اهالی فوتبال می دانند و با توجه به دریافتی من، همه از این تساوی راضی هستند، اما دوست داشتم تیممان قوی تر باشد زیرا شرایط و خوشحالی بازی های تدارکاتی خوبی را نداریم. با بزرگ طبیعتاً این اتفاق می توانست در جام جهانی بیفتد، زمانی که این بار تیم جامد ما فقط انگلیس است.

هافبک تکنیکی سابق پرسپولیس و تیم ملی درباره انگلیس اضافه کرد: به نظر من انگلیس در مقایسه با دیگر قدرت های فوتبال جهان قدرت خاصی نیست! به شخصه دوست دارم تیم های بهتری در کنار ما باشند چون نکته مثبت برای ما این است که بلافاصله بعد از جام جهانی جام ملت های آسیا را داریم و می تواند یک بازی تدارکاتی خوبی برای تیم ملی باشد تا برای جام ملت ها آماده شود.

این پیشکسوت در پایان گفت: امیدوارم با برنامه ریزی خوب و دیدارهای تدارکاتی که امیدوارم این اتفاق بیفتد، تیم ملی ایران آمادگی کامل برای حضور در جام جهانی را داشته باشد و بدون توجه به نتیجه، بازی های خوبی انجام دهد. همه ایرانی ها خوشحالند. «بودن.

  بعضی ها را که نمی خواهم نام ببرم، شیطان را خوب قورت می دهند

دیدگاهتان را بنویسید