برگزیدگان جشنواره سرمایه فرهنگی دانشگاه هستند/ کمک به نخبگان فرهنگی در پرداخت شهریه

555145 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، دانشگاه آزاد اسلامی میزبان جشنواره های مختلفی در قالب شعر امید از حماسه تا حماسه، جشنواره قلم و… است. اکنون روند برگزاری این جشنواره ها در حوزه فرهنگی و چرا از فرصت های برگزیدگان این جشنواره ها استفاده نمی شود و اکثر این افراد در روند شرکت در جشنواره تنها یک جایزه دریافت می کنند و از فرصت های آنها در سایر رویدادهای فرهنگی استفاده نمی شود. . اما این افراد می توانند به عنوان ارزش های فرهنگی در هر مکان آموزشی و فرهنگی در قالب اقدامات مختلف مورد استفاده قرار گیرند و عزم بیشتری برای تربیت اقشار فرهنگی موثر برای نسل های آینده داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین احمد محمودی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز اظهار کرد: البته دبیران هر جشنواره و کانونی هم ارزش دارند.

وی افزود: اکثر این افراد به دلیل توانایی و موقعیت ویژه در اکثر اردوها شرکت می کنند. دانش آموزان نخبه در اکثر برنامه های فرهنگی حضور دارند و در صورت بروز مشکلاتی مانند شهریه به این افراد کمک های لازم می شود. در این رویدادهای فرهنگی افراد برجسته در تربیت نسل آینده در حوزه فرهنگی مد نظر قرار می گیرند.

به گفته معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز، فعالیت های دانشجویی و مشاغل دانشجویی با این افراد ادامه دارد.

انتهای پیام/

  کشف گل محمدی دلیل باخت پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید