برگزاری رویداد «عصر امید» در شرایط تحریم موثر است

563179 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، آموزش عالی تاکنون دستاوردهای قابل توجهی داشته است که نقش دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه مهم است. از این رو رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم انقلاب با عنوان «عصر امید» همزمان با چهل سالگی این دانشگاه در 8 یا 9 خردادماه برگزار می شود تا بتوانیم بخشی از دستاوردهای این دانشگاه را به نمایش بگذاریم. دانشگاه. هزاران شرکت حاضر در دومین رویداد ملی برای تحقیق و توسعه خود به کارگاه ها و آزمایشگاه ها نیاز دارند، فرصتی که در این رویداد برای 3000 مجموعه حاضر در این زمینه و به اشتراک گذاری امکانات و ظرفیت ها فراهم شد. بیشترین سود را می توان از زیرساخت های تحقیقاتی و آزمایشگاهی به دست آورد.

افشان رجبی هورامی، مدیرعامل دانشبانیان کیمیا ناب تعزیه، دانشیار گروه شیمی تعزیه و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت کننده در دومین گام از رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز. تولید افزودنی‌ها گفت: مواد غذایی، داروها، ویتامین‌ها و فلزات سنگین با استفاده از روش‌های جدیدی که برای توسعه مکمل‌های غذایی مناسب است، توسعه یافته‌اند.

وی در خصوص ایده یابی و فعالیت افزود: شرکت های مواد غذایی در ایران کار کرده اند و کیفیت تولیدات داخلی در زمینه مکمل های غذایی و ویتامین ها مناسب است. تاکنون فعالیت های تولیدی ارزآوری دنبال نشده است، اما تولیدات داخلی کیفیت مشابه یا مشابه خارجی دارند.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان در ادامه انگیزه خود برای حضور در دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: این رویداد کمپینی مناسب برای تولید، توسعه و اجرای محصولات است تا بتوانیم با فعالیت سایر شرکت ها آشنا شده و ارتباط بین آنها برقرار شود. شرکت های فناوری

  چند حدیث عجیب در مورد ناسپاسی

رجبی هورامی در پاسخ به این سوال که ارتباط با چنین صنایعی تا چه حد می تواند در توسعه فعالیت ها موثر باشد؟ وی تاکید کرد: زمانی که این رویدادها برگزار می شود و شرکت های دانش بنیان حضور دارند، فعالیت های موثر در این حوزه و اقدامات مناسب به دنبال دارد.

این رویداد ملی با گام دوم جذب مشتری دنبال شد

به گفته مدیرعامل شرکت دانش بنیان، با توجه به اینکه جذب مشتری کار آسانی نیست، اما در همایش ها، نمایشگاه ها و … محصولات و اقدامات به افراد ارائه می شود و می توان توانمندی های شرکت ها و صنایع را به افراد ارائه کرد و اقدامات جدید در این منطقه انجام دهد. تاکنون حمایت از شرکت های دانش بنیان چندان موثر نبوده است. به عنوان مثال تاکنون تخفیف های مالیاتی شامل فعالان این حوزه نمی شود و تنها حمایت ها به یکصد میلیون تن محدود می شود. از مکمل های گیاهی و شیمیایی نیز برای درمان ورزشکاران استفاده می شود.

وی در خصوص کیفیت محصولات تولید داخل در زمینه افزودنی ها و داروهای گیاهی و شیمیایی افزود: بر اساس ارزیابی های انجام شده، کیفیت محصولات تولید داخل مطابق با استانداردهای خارجی است و در بین محصولات شاهد محصولات تقلبی هستیم. و محصولات مشابه خارجی «برگزاری این رویدادها در توسعه و حمایت از شرکت های دانش بنیان تحت تحریم موثر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید