برنامه ریزی برای قهرمانی تیم کاراته دانشگاه آزاد در جام هشتم

560261 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، احمد صافی مدیر تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی که سرمربی جنوب نیز هست، گفت: تیم کاراته مردان کره. : اسلامی پرافتخارترین تیم کاراته ایران با هفت قهرمانی در سوپرلیگ کشور است و از ابتدای سال با هماهنگی دکتر امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه برای حفظ این اعتبار تلاش کردیم. .

وی با بیان اینکه امسال تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی در ترکیبی متفاوت به میدان می رود، افزود: در این فصل استعدادهای جوان و جدید به تیم دانشگاه پیوسته اند و هیچ عضو قدیمی نداریم. کاراته کاهای سرافرازی چون سجاد گنج زاده قهرمان المپیک 2022 توکیو، بچمن عسگری، مهدی هدابحی، سیدعلی کریمی، مهدی رحیمی نژاد و طاها عبدالهی. با این حال کاپیتان ذبیحولا پورشیب همچنان در تیم دانشگاه آزاد اسلامی حضور دارد و امیدواریم امسال نیز بتوانیم از توانایی ها و تجربیات ارزشمند وی به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.
مدیر تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی ذبیحلا ​​پورشیب را یکی از فداکارترین و متعصب ترین کاراته کاهای باشگاهی و ملی دانست و خاطرنشان کرد: در این تیم همچنان سامان حیدری، مهرداد پورشیب، علی مسکینی، علی رحیمی و علی اکبر حضور دارند. توسط ابراهیم حسن بیگی، پوریا اغداسی، سینا جلیلیان، مجید نیکوحمت، نیما مرادی، علی رضا فرج، عبدالله ولادی، سامان عدالتی و چند کاراته کا مستعد به دنبال نامی دیگر، مصمم به کسب هشتمین دوره قهرمانی کشور در سوپرلیگ هستیم.
صافی تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی را تیمی بزرگ و پرافتخار خواند که نقش بسزایی در موفقیت کاراته ایران در مسابقات باشگاهی، ملی و المپیک داشت.
وی با تاکید بر اینکه کاتاک های دانشگاه آزاد اسلامی نقش مهمی در کسب عنوان قهرمانی این تیم داشتند، ادامه داد: ابوالفضل شاهجردی، علی زند و میلاد فراز مهر امسال نیز در بخش کاتا و باچمن حسن زاده، کاسم شهرجری در کنار دانشگاه هستند. ، سلطانی، ایمان گل محمدی، مهدی احمدی و حمید فرهادی کادر فنی این تیم هستند.
صافی همچنین با اشاره به بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور، استعدادیابی در مدارس سما و واحدهای آزاد دانشگاه اسلامی را از برنامه های مدون تیم پشتیبانی کاراته آزاد دانشگاه اسلامی برشمرد.

  اگر جمهوری اسلامی نبود مردم دنیا برای چه امیدی می جنگیدند؟

دیدگاهتان را بنویسید