برد تیم ملی فوتبال مقابل ولز را به مسئولان تبریک می گویم

573415 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 13:30 امروز (جمعه 13 آذرماه) در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی قطر به مصاف تیم ملی ولز رفت و با دو گل پیروز شد. روزبه چشمی و رامین رضاییان در این دیدار برای ایران گلزنی کردند.

جمعی از مسئولان با پیام هایی جداگانه قهرمانی تیم ملی فوتبال را تبریک گفتند.

پیام آیت الله سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهور کشورمان در پیامی از تیم ملی پرتلاش و غیور فوتبال که شیرینی پیروزی را به ذائقه مردم ما آوردند صمیمانه تشکر کرد.

آیت الله رئیسی در این پیام خطاب به بازیکنان تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: از فرزندان زحمتکش و غیور تیم ملی فوتبال ایران که با جان و دل جنگیدند و شیرینی پیروزی را به مردم کشورمان نشان دادند، صمیمانه تشکر می کنم. شما، سرمربی و سایر افراد درگیر. با تشکر از تیم ملی. دعای خیر یک قوم شما را در ادامه این راه راهنمایی می کند.

پیام محمدبکر کلیباف

رئیس شورای اسلامی پیروزی تیم ملی ایران را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: پیروزی غرور آفرین و نمایش خیره کننده جوانان پرافتخار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ملی ولز در جام جهانی 2022 قطر باعث خوشحالی و سربلندی مردم شریف ایران شده است.

در این پیام آمده است: همفکری و اتحاد همه اعضای تیم همراه با همدلی در خور یک ملت، این پیروزی درخشان را به ارمغان آورد و بار دیگر به جهانیان ثابت کرد که پیوند و اتحاد مردم ایران بی‌پایان و پرچمدار این امر است. کشور همیشه اوج می گیرد.خواهد ماند. با سلام خدمت تمامی ملی پوشان، مربیان، سرپرستان و تمامی هموطنان عزیز، امیدوارم در مسابقات بعدی شاهد موفقیت جوانان عزیزمان باشیم.

  ذهن دانش آموز مملو از اطلاعات فضای مجازی/ بی میلی دانش آموزان به کار گروهی است

حجت الاسلام محسنی اجایی

رئیس قوه قضائیه پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ولز را تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است: پیروزی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران بر تیم ولز و مهمتر از آن بازی سخت و پرشور تیم ملی کشورمان باعث شادی و نشاط عزیزان شد. مردم به خصوص جوانان این پیروزی را به ملت شریف ایران تبریک می گویم و برای تیم ملی سرافراز کشورمان آرزوی موفقیت های بیشتر در آینده دارم.

علی بهادری جهرمی

سخنگوی دولت اولین چهره سیاسی بود که قهرمانی تیم ملی فوتبال را تبریک گفت.

وی در توییتر خود نوشت: این شروع جام جهانی برای تیم غیور ایران است. ما غیرقابل توقف هستیم. خدا خیرتون بده بچه ها

ناصر کنعانی

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین در توئیتی نوشت: بازی درجه یک، نتیجه عالی و دلگرم کننده، آنچه از شیرهای تیم ملی ایران انتظار می رفت، قلب یک ملت برای موفقیت و سربلندی تیم ملی می تپد. برای دیدن یک بازی خوب و انشالله یک نتیجه شیرین دیگر در بازی بعدی روز شماری می کنند. تا آخر برای ایران قدرتمند است.”

علی باقری کنی

معاون وزیر امور خارجه همچنین در توئیتی نوشت: عملکرد پرافتخار تیم ملی با همدلی در زمین، هوشمندی در حمله، هوشیاری در دفاع و هوشمندی در ضربه زدن، تبریک به ملت بزرگی چون ایران!

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید