برخی روحانیون را مقصر هزینه ها می دانند

ما در این سمت پولی در دسترس نداریم و اختیاری برای حذف و نصب آن نداریم، اما در واقع به نام ما و به نفع دیگران است. متأسفانه گاهی توهین ها باعث ناراحتی ما روحانیون می شود. اگر چه مشکلاتی وجود دارد اما به یاری خداوند و به برکت ولایت فقیه حل می شود.

سخنگوی ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: گرانی هایی که در سال های اخیر رخ داده فشار زیادی به مردم وارد کرده است که گاهی به ما می گویند گرانی ها تقصیر روحانیت هم هست. در این سمت ما پول و اختیار حذف و نصب نداریم و در واقع از طرف خودمان و به نفع دیگران است.

حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی روز چهارشنبه در اردوی یک روزه خانواده بازنشستگان و معلمان کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح تجلیل از خانواده به همت مرکز خدمات حوزه علمیه در اردوگاه فرهنگی هنری دهنو برگزار شد. در یاسوج فرمود: و منادی دین نزد خداوند مقام قضاوت همه اعمال و جایگاه پیامبران است.

وی ادامه داد: ارزشمندترین انسان ها از سوی خداوند برای گسترش و هدایت انسان ها مبعوث شد و این وظیفه اکنون بر عهده مبلغان، علما و حوزه های علمیه است.

استاد حوزه علمیه گفت: دانشمندی که بتواند با زبان و منبر و اعمال و کردار خود مردم را راهنمایی و نصیحت کند، رسالت او رسالت پیامبران است، البته برای هر انسانی بیش از حرف، قلم، گفتار می تواند انجام دهد. ، اعمال، رفتار و رفتار و ارتباط با مردم موثر باشد.

وی ادامه داد: دنیای دینی مردم را هدایت می کند، احکام خدا را برای مردم بیان می کند و به مردم می آموزد که خدا را بشناسند تا در جاهلیت زندگی نکنند.

  واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی به بیانات وحدت آفرین امام جمعه آزادشهر

حسینی افزود: قطعاً پشت سر افراد موفق، زنان خوبی بودند که همه سختی ها را تحمل کردند و قطعاً خانواده های روحانیت در اجر بزرگ ترویج دین شریک هستند؛ خانواده هایی هستند که اجازه ورود فرزندان و همسرانشان به حوزه علمیه را نمی دهند. طلبه ها که گاهی می گوییم از یک طرف طلبه ها فقیر هستند و نمی گذاریم بروند و از طرف دیگر می گویند همه چیز را همین طلبه ها و روحانیون می خورند و همه تقصیرها را می اندازند. روی آنها .

وی گفت: تورمی که در سال‌های اخیر رخ داده، فشار زیادی به مردم وارد کرده است که گاهی به ما می‌گویند گرانی تقصیر روحانیت هم هست. ما در این سمت پولی در دسترس نداریم و اختیاری برای حذف و نصب آن نداریم، اما در واقع به نام ما و به نفع دیگران است. متأسفانه گاهی توهین ها باعث ناراحتی ما روحانیون می شود. اگر چه مشکلاتی وجود دارد اما به یاری خداوند و به برکت ولایت فقیه حل می شود.

امام جمعه یاسوج ادامه داد: قبل از انقلاب همان پنج کیلومتری شهر یاسود بودیم اما از نعمت اولیه آب، برق و گاز محروم بودیم. برکات و برکاتی که ملت ایران در انقلاب اسلامی نصیب ملت ایران شد در هیچ دوره ای از تاریخ داده نشده است. ما برکات و دستاوردهای انقلاب را با تمام دوران قبل از انقلاب مقایسه می کنیم. توسعه نیافته است.

امام جمعه یاسوج: خرجی به مردم فشار زیادی وارد کرده، گاهی می گویند تقصیر روحانیت است/ به نام ما و به نفع دیگران.

  پرسپولیس منتظر تصمیم کارکنان شرکت ملی نفت است

وی گفت: در بحث جهاد تبیین سخنان طلاب و روحانیون بسیار تاثیرگذار است و باید گذشته جوانان را تبیین کنند و حتی خانواده های روحانی نیز باید از زبان دستاوردهای انقلاب صحبت کنند. این که با ما دشمنی می کنند به این دلیل است که ولایت فقیه به این ملت عظمت و شکوه و توسعه و پیشرفت داده است. ملتی که قبل از انقلاب ظالم بود الان ارباب و ارباب شده است پس باید با ملت و نظام جمهوری اسلامی دشمنی کنند.

حسینی گفت: انگلیسی ها روغن سیاه را در دست گرفتند و گفتند این ماده بدبویی است که فایده ای ندارد و به مردم ما وانمود کردند که مردم ولایت ما می گویند: «کسی که علی را در دل دوست دارد، روغن سیاه را دوست ندارد. “درد نداره؟ این در شرایطی است که امروز همه دنیا به معضل نفت روی آورده اند و حیات بخش شده است. امروز هم ظرفیت جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را در ابعاد مختلف می دانند و مردم را نسبت به روحانیت و ولایت فقیه و علما بدبین می کنند.

حسینی افزود: مقدسات زیر بار ظلم نمی رود و مردم را به جهل و ذلت دعوت نمی کند، بلکه روحانی شیعه همیشه مردم را حماسی، با لوازم و در مسیر علم و دانش و توسعه حرکت می دهد، لذا می خواهند مردم را بدبین و پشیمان کنید گاه روحانیونی هستند که به زبان دشمن صحبت می کنند و آنطور که دشمن می خواهند صحبت می کنند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: همچنین مشکلاتی از جمله آسیب های اجتماعی، طلاق، تیراندازی، قبر، هزینه های گزاف برای مراسم ختم و عروسی و… وجود دارد، باید روشنگری و تحلیل های اساسی صورت گیرد. روحانیت در سخنرانی ها و راهنمایی های خود. امروزه بیشتر تلاش ها برای کوچک شمردن منبرها و سخنرانی هاست، پس باید هر کاری که از دستمان بر می آید برای افشای این برنامه ها انجام دهیم.

  ادامه جریمه بخت توسط سرمربی پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید