برخی تیم ها به دنبال آشفتگی در فوتبال هستند

530613 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، میرشاد ماجدی با تشکر از داوران کشوری در کلاس داوری فوتسال گفت: در سال 92 برای اولین بار وارد جام جهانی فوتسال به میزبانی هنگ کنگ شدیم و از هلند، اروگوئه و ایتالیا دیدن کردیم. روی کاغذ، هیچکس فکر نمی کرد که تیم بتواند حرکت کند. به گفته افشاریان 120 هزار تن برای داوران فوتسال پول نیست. همه برای عشق و محبت کار می کنند. فوتسال و فوتبال ساحلی بخشی از فوتبال هستند. اما ما باید تلاش خود را مضاعف کنیم. این دو رشته جزو بزرگ های دنیا هستند و اگر پیشرفت نکنیم باید حداقل در بین سه تیم برتر بمانیم.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: در قرعه کشی جام جهانی به اینفانتینو گفتیم که آمده ایم تا صدای ظلم دنیا را بلند کنیم. با این تحریم ها و مشکلاتی که برای ایران ایجاد شده، از شما به عنوان یک انسان آزاده خواهش می کنم به استثنای مسائل مالی به ایران توجه ویژه داشته باشید. ما نمی گوییم هر چهار داور ایرانی هستند، اما حداقل داور ایرانی را به جام جهانی دعوت می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سال آینده حق داوری را افزایش خواهیم داد. حداقل می توانیم مبلغ افزایش یافته ای را که قبلا پرداخت نشده است، پرداخت کنیم. با وجود محدودیت های مالی و مشکلات فدراسیون، پیشرفت ما متوقف نشده است. کلاس ها برگزار می شود و تیم های مختلف مستقر می شوند. داور، مربی و دروازه بان فوتسال باید بیشتر محافظت شوند. گلاره ناظمی اگر 120 هزار تن دریافت کرد آنقدر خوب کار کرد که در فینال جام جهانی داور شد و پرچم کشور را به اهتزاز درآورد.

  آبی ها از فردا در مجموعه ورزشی انقلاب

وی خاطرنشان کرد: به دنبال شرایط و قوانینی هستیم تا از تعرض مربی و بازیکن به داور جلوگیری کنیم. همه ما فوتبالمان را با اسپانیا و ایتالیا مقایسه می کنیم اما مناظره های داوری خود را با آنها مقایسه نمی کنیم. در خارج از کشور این بازیکن با دریافت پنالتی و دریافت کارت زرد سرش را خم می کند و می رود. در اینجا در مورد عقربه و زاویه مرداد اختلاف وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید