برخی افراد سعی می کنند در تیم تنش ایجاد کنند

529977 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ستار همدانی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال حتی در تساوی مقابل سپاهان هم شرایط خوبی دارد. آنها حالا آماده دیدار با شهرخودرو هستند تا با یک بازی حساب شده 3 امتیاز این دیدار را به دست آورند. آنها با تیم دوم جدول رده بندی 4 امتیاز فاصله دارند و قهرمانی در دستان خودشان است. بازیکنان باید فکر کنند که برای کسب عنوان قهرمانی باید هر 5 بازی آخر را ببرند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: هیچکس نمی تواند جلوی قهرمانی استقلال را بگیرد و همه چیز دست اوست. با توجه به اتحاد و همدلی بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه قهرمانان امسال، مسابقات لیگ برتر به صورت مستقل برگزار می شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه عده ای به دنبال ایجاد تنش در تیم هستند، افزود: استقلال نیاز به هوشمندی دارد و بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه باید مانند هفته های گذشته در تمام فصل تمرکز داشته باشند. . در این 5 هفته آخر باید حواسشان به جلسات خودشان باشد و درگیر شیطنت نشوند و با آرامش به کارشان تا آخر ادامه دهند. قطعا هیچ مانعی برای قهرمانی وجود نخواهد داشت.

وی افزود: اگر شیطنت خارج از زمین و در حاشیه تیم باشد، مدیریت و کادرفنی باشگاه نباید اجازه دهند چنین مشکلاتی وارد تیم شود. اگر مشکلی وجود دارد وظیفه اصلی مدیریت باشگاه مدیریت بحران است و اجازه نمی دهد لقمه ای وارد تیم شود.

همدانی در پایان خاطرنشان کرد: در فوتبال رقابت وجود دارد و همه برای قهرمانی در این مسابقات تلاش می کنند. همه دوست دارند قهرمان شوند و برای رسیدن به بهترین دستاورد باید تا آخرین لحظه متمرکز بمانید. استقلال در حال حاضر در صدر جدول قرار دارد و با کمترین اشتباه بهترین عملکرد این فصل را از خود به جای گذاشت. او قطعا باید همین روند را تا آخرین لحظه ثبت کند و آنچه از مدیریت و کادرفنی باشگاه می بینیم این است که استقلال امسال قهرمان لیگ می شود.

  این پدر جسد پسرش را مثله کرد

منبع: نرخ گذاری

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید