برای مقابله سوریه با نیروهای مرتبط با آمریکا آماده باشید

562879 خبر ناگهانی

به گزارش بین الملل ایسکانیوز، المیادین به نقل از منابع خود اعلام کرد که تعدادی از رزمندگان نیروهای سوریه دموکراتیک به چندین شهر و روستا در شمال استان دیرالزور حمله کرده و آنها را دستگیر کردند. از میان غیرنظامیان، مردم این مناطق هوشیار بودند.

ادامه مطلب

منابع گفتند که پس از ربودن تعدادی از غیرنظامیان در روستای برشم توسط شبه نظامیان وابسته به آمریکا، ساکنان البصیره ورودی شهر را مسدود کردند و یکی از ایست های بازرسی پلیس در ورودی شهر را به آتش کشیدند.

منابع تاکید کردند که اعضای نیروهای دموکراتیک سوریه (SDF) به طور گسترده در مناطق شمال دیرالزور مستقر هستند و هواپیماهای ائتلاف بین المللی ضد داعش به رهبری آمریکا برای حمایت از این عناصر به طور گسترده در آسمان پرواز می کنند.

چند روز پیش در حمله خمپاره ای به یکی از مواضع این گروه در شمال دیرالزور، چند تن از اعضای گروه قساد با حمایت نیروهای اشغالگر آمریکا کشته و زخمی شدند.

در مارس گذشته، پلیس ضد شورش به تعداد زیادی خانه در شهر السوسه در شرق دیرالزور یورش برد و ایست های بازرسی در داخل آن ایجاد کرد و ده ها غیرنظامی را ربود و به مکان نامعلومی برد.

آمریکا به بهانه مبارزه با داعش و در واقع غارت ثروت سوریه از جمله نفت و محصولات کشاورزی و جذب اجباری شهروندان سوری برای پیوستن به گروه های تروریستی، از تندروهای کرد در شرق سوریه عضوگیری می کند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

  ترامپ بازگشته است

دیدگاهتان را بنویسید