برای قضاوت در مورد ساپینتو خیلی زود است

567425 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مجید نامجو موتلک، پیشکسوت استقلال درباره شرایط استقلال قبل از شروع لیگ برتر در این فصل گفت: ساپینتو تیم قهرمانی را برعهده گرفت و این مسئولیت او را سنگین می کند. چنین فردی با توجه به رزومه و سوابق خود قطعا توانایی انتخاب به عنوان سرمربی استقلال را دارد.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: قضاوت درباره عملکرد ساپینتو و استقلال در فصل جدید خیلی زود است و باید منتظر شروع بازی ها باشیم، البته می توان امیدوار بود که استقلال با آمادگی خوبی وارد رقابت ها شود.

نامجو موتالک با بیان اینکه در سال های اخیر ویدئوهای عجیبی از مربی ساپینتو منتشر شده است، تصریح کرد: امیدوارم تا پایان فصل شاهد ارتباط خوبی بین کادرفنی، ساپینتو و بازیکنان باشیم که این اتحاد و همدلی می تواند به تیم کمک کند. تیم موفق شد و دوباره استقلال قهرمان شد.

پیشکسوت استقلال با اشاره به اینکه استقلال فصل گذشته بدون انجام بازی های مناسب برای تماشاگران قهرمان شد، خاطرنشان کرد: پارسال یک فکر بر تیم حاکم بود و امسال فکر دیگری. هر مربی ذهنیت منحصر به فرد خود را دارد، شما نمی توانید هیچ مربی را با مربی دیگری مقایسه کنید زیرا هر مربی فلسفه تمرین و بازی خود را دارد. به هر حال تفکر مجیدی و دستیارانش منجر به قهرمانی استقلال در سال گذشته شد، شاید فوتبالی که این تیم ارائه کرد را دوست نداشتیم و بازی های زیبایی را شاهد نبودیم اما در نهایت استقلال قهرمان شد. این در حالی است که مثلا در زمان استراماچونی تیم خیلی خوب بازی می کرد اما در عین حال شاهد شکست های متعددی از استقلال بودیم. اما سال گذشته بدون باخت قهرمان شدیم و این بدان معناست که این نوع تفکر بدون توجه به شکل بازی استقلال نتیجه داده است.

  آبله، بحران جدید در جهان

ناموموتلک در خصوص مربیگری خسرو حیدری در استقلال نیز گفت: خسرو حیدری در دوران بازیگری خود یکی از بازیکنان باتجربه این تیم محسوب می شد و باشگاه استقلال تشخیص داد که او باید در کنار ساپینتو باشد.

منبع: ایلانا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید