برایم مهم نیست که مردم با من مخالفت کنند

طارمی همبازی جدید مسی و نیمار خواهد بود

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در چارچوب هفته سی و چهارم لیگ برتر پرتغال به مصاف استوریل رفت و با دو گل پیروز شد. پورتو که پیش از این عنوان قهرمانی را به دست آورده بود، در آخرین دیدار قهرمانی 91 امتیاز کسب کرد و آماری باورنکردنی از خود به جای گذاشت.

بیشتر بخوانید:

پورتو پس از این بازی خانگی جشن قهرمانی را با حضور هوادارانش برگزار کرد و طارمی نیز با پرچم ایران در این جشن حضور یافت.

طارمی در این جشن از بازیکنان پورتو فاصله گرفت. وی در پاسخ به سوال خبرنگار اسپورت تی گفت: خیلی خوشحالم که خوشحال به نظر نمی رسد. کنار همه می ایستم تا تماشا کنم و لذت ببرم.

مهاجم ایرانی پورتو درباره نتایج این تیم نیز گفت: فصل فوق العاده ای بود. 91 امتیاز گرفتیم که در تاریخ ماندگار شد. ما از ابتدا سخت کار کردیم، حالا اینجا هستیم تا با هوادارانمان قهرمانی را جشن بگیریم. اکنون زمان آن است که بعد از هشت یا نه ماه کار سخت لذت ببرید.

طارمی همچنین به گل های زیاد خود در این فصل و شادی گل ویژه اش (نشان او) که حملات زیادی را علیه او برانگیخت، تاکید کرد: کاری ندارم که مردم علیه من هستند. من کارم را انجام می دهم.

مهاجم پورتو افزود: سعی می کنم به تیم کمک کنم. من هرگز از کسی غافل نشده ام، اما افرادی هستند که به من احترام نمی گذارند. من هرگز در این مورد چیزی نگفتم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

  علاقه جالب زنان به ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید