بدترین اشتباهات هنگام شستن موها

545929 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، پوست سر روغن طبیعی خود را تولید می کند که به آن سبوم می گویند. اگر موهای چرب و نازکی دارید، به این معنی است که پوست سر شما بیش از نیاز خود سبوم تولید می کند. مراقبت از موهای چرب و نازک می تواند یک چالش باشد، اما نادیده گرفتن اشتباهات رایج شستشو می تواند چالش را حتی دشوارتر کند. در این قسمت شما را با بزرگترین اشتباهاتی که آرایشگران هرگز مرتکب نمی شوند آشنا می کنیم تا بتوانید آنها را دنبال کنید; موهای سالم داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

شستشوی زیاد مو

شستن بیش از حد موها باعث خشکی و چرب شدن موها می شود. بنابراین اگر موهای نازک یا چرب دارید، با شستن زیاد پوست سر خود را تحریک نکنید و برای جبران آن، روغن بیشتری تولید کنید.

استفاده زیاد از شامپو

بسیاری از افراد احساس می کنند که باید از شامپوها و محصولات شیمیایی مختلف برای موهای چرب استفاده کنند. اما به موهای شما آسیب می رساند.

صرف نظر از نوع شامپو

اگر موهای چرب یا نازکی دارید، باید شامپویی را انتخاب کنید که مناسب موهایتان باشد. شما نباید از هیچ شامپویی در روتین مراقبت از مو استفاده کنید.

عجله کن

یک روال مراقبت پر مشغله می تواند باعث شود که کارهای مهم را نادیده بگیرید. هرگز برای مراقبت از موهای خود عجله نکنید و با دقت تلاش کنید. کثیفی، کثیفی و روغن اضافی را بشویید.

از آب گرم استفاده کنید

شستن موها با آب داغ باعث آسیب و خشکی پوست سر و مو می شود. پس سعی کنید موهایتان را با آب داغ نشویید تا روغن ها و چربی های طبیعی آن از بین نرود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید