با یک قاتل زنجیره ای ازدواج کنید

ربکا شورت 26 ساله که همیشه به فیلم های مستند درباره قاتلان زنجیره ای علاقه داشت، در نهایت با یک قاتل محکوم به اعدام ازدواج کرد.

پرستار بریتانیایی به خانواده‌اش گفته بود که برای تعطیلات به دیزنی ورلد فلوریدا می‌رود و در کمال تعجب عکس‌های عروسی خود را از زندان آیمون آریزونا با زندانی که دو بار به اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، منتشر کرد.

ربکا و مانوئل در یک سایت دوستیابی با هم آشنا می شوند. روی کیک عروسی دو کلمه وجود دارد: تا زمانی که مرگ ما را از هم جدا کند.

گزارش شده است که ربکا شورت یک پرستار کارآموز دندانپزشکی در آکسفوردشایر انگلستان است. مانوئل ایوانت 35 ساله در یکی از زندان های آریزونا در ایالات متحده به جرم قتل دو نفر به اعدام محکوم شد. به نظر می رسد این دو هیچ تلاقی ندارند، اما وب سایتی به نام Prisoner Life آنها را آشنا و عاشق می کند.

مادر اورت به قدری خوشحال شد که عکس پسر و همسر جدیدش را منتشر کرد و نوشت: پسرم امروز ازدواج کرد مبارکت باشه.

نوشته شده در پروفایل آوانت: بسیار وفادار به افرادی که به آنها اهمیت می دهم. هیچ کس کامل نیست، بنابراین امیدوارم با اشتباهات گذشته قضاوت نکنم. من عاشق خواندن و گوش دادن به موسیقی هستم. من یک دختر به نام بانی دارم.

پس از عروسی، دوست ربکا گفت که او همیشه به تماشای مستندهای نتفلیکس درباره قاتلان زنجیره ای در ایالات متحده وسواس داشت، اما هیچکس انتظار نداشت که او فرار کند و با یکی از آنها ازدواج کند.

  استقلال انتقال کاوه رضایی به تراکتور چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید