با نوشیدن این چای به راحتی وزن کم کنید

وقتی به نوشیدن چای گیاهی فکر می کنیم، اغلب به افکار آرامش بخش فکر می کنیم. مطالعات متعدد نشان می دهد که گیاهان خیسانده می توانند استرس را کاهش دهند و خواب را بهبود بخشند. با این حال، برخی از چای ها می توانند کارهای بسیار بسیار بیشتری انجام دهند. حاوی چای قاصدک است که سرشار از مواد مغذی گیاهی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. و اگر می خواهید امسال برای کاهش وزن و سلامتی مطلوب آماده شوید، چای ریشه قاصدک یک درمان عالی است.

عملکرد کبد را بهینه می کند

فلاونوئیدهای موجود در چای ریشه قاصدک (دمنوش گیاهی تلخ و خاکی) برای شکستن رسوبات چربی و التیام سلول های آسیب دیده کبد عمل می کند. این توانایی بدن برای پردازش سموم و سوزاندن چربی برای سوخت را بهبود می بخشد. به طور کلی، این اثرات به افرادی که الکل می نوشند کمک می کند تا 30 درصد سریعتر از افرادی که مصرف نمی کنند وزن کم کنند.

پلی فنول های موجود در چای از تجمع چربی جلوگیری می کند

محققان کره ای در تحقیقات تغذیه و ورزش گزارش می دهند که نوشیدن چای ریشه قاصدک می تواند به جلوگیری از فشار در اطراف کمر شما و همچنین داروی کاهش وزن Orlistat کمک کند. اعتماد به نفس به دلیل پلی فنول های پخته شده است. این ترکیبات گیاهی فعالیت آنزیم مورد نیاز برای تجزیه چربی ها را در حین هضم مسدود کرده و از جذب حداکثر 25 درصد چربی مصرفی جلوگیری می کند.

می تواند به شستن چربی های تقلبی کمک کند

  عدالت در همدستی با جرم کلانشهر

طبق تحقیقات انجام شده در مجله طب مکمل، ریشه قاصدک حاوی ترکیبات ادرارآور است که کلیه ها را برای دفع وزن اضافی از آب تحریک می کند. نتیجه: زنانی که چای می نوشند می توانند تا 5 پوند و دو اینچ از شکم خود را در 48 ساعت کم کنند.

آیا در مورد چای های سالم دیگر کنجکاو هستید؟ فواید درمانی چای سبز (کاهش خطر ابتلا به سنگ کلیه!)، چای زنجبیل و هفت نوشیدنی خوشمزه دیگر را در نظر بگیرید.

منبع: www.womansworld.com

دیدگاهتان را بنویسید