باید در مقابل خلیج فارس انگیزه بیشتری داشته باشیم تا بازی با پرسپولیس

سرمربی تیم آلومینیوم اراک تاکید کرد که اگر می خواهند مقابل خلیج فارس پیروز شوند باید انگیزه و انرژی بیشتری نسبت به بازی مقابل پرسپولیس داشته باشند.

وحید فاضلی در نشست خبری پیش از دیدار آلومینیوم اراک و خلیج فارس ماهشهر در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: بسیار خوشحالیم که دو سال دیگر تماشاگران و هواداران در کنار ما هستند. می خواهم از آنها برای انرژی مثبتی که قبل و بعد از بازی با پرسپولیس به ما دادند تشکر کنم. در مورد مسابقه فردا شب هم باید بگویم حریف ما تیمی منسجم است و مطمئن باشید که بی دلیل به این مرحله نرسید.

وی ادامه داد: ما به مسابقات دیگر توجهی نداریم و ما و خلیج ماهشهر برابر هستیم.خلیج تیم تاکتیکی و منسجمی است و مدل های تاکتیکی خوبی را در بازی های این تیم دیده ایم. نکته مثبت خلیج فارس این است که تیمی هماهنگ است و دلیلش هم این است که اکثر بازیکنان این تیم همان بازیکنانی هستند که از لیگ سه به لیگ دو صعود کرده اند و هماهنگی خوبی دارند.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم افزود: اگر می خواهیم مقابل خلیج فارس پیروز شویم باید تمرکز بالایی داشته باشیم و سطح انگیزه و انرژی تیم ما بالاتر از دیدار مقابل پرسپولیس باشد. خدا را شکر تمرین خوبی داشتیم و بازیکنان ما شرایط بازی را درک کردند. میثم مجیدی به نمایندگی از بزرگان تیم کمک زیادی کرد و امیدوارم این شرایط و درک بازیکنان لحاظ شود و بازیکنان ما با جنگ و تعصب در بازی جوانمردانه پیروز میدان شوند.

  بازتاب زلزله در جنوب ایران در آسوشیتدپرس -

فاضلی در پاسخ به این سوال که «خلیج فارس احتمالاً بازی تدافعی انجام می دهد. او گفت: «آلومینیوم برنامه‌ای برای آن دارد؟» برنامه ریزی کرده ایم و خدای نکرده فردا این موضوع در بازی منعکس خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید