باید خارج از شیراز بازی کنیم

فجر سپاسی تقریبا یکی از تیم های فعال در نقل و انتقالات است که تاکنون سه بازیکن جذب کرده است. ما به سه پست تخصصی نیاز داریم تا بازیکن تیم خود را تقویت کند. در دو سه روز آینده تکلیف سایر بازیکنانی که به خدمت می گیریم مشخص می شود. آنها با بازیکنان و باشگاه های دیگر صحبت کردند و ما کسانی را جذب کردیم که به جایگاه ما نزدیک بودند و باید انشالله برای نیم فصل دوم به خوبی ما را تقویت می کردند.

وی در ادامه به لیست پایه ادامه داد: تاکنون چیزی به نام لیست پایه نداشته ایم و شاید طی یکی دو روز آینده تبادلی صورت گیرد.

سرمربی فجر درباره جلسه مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه که منجر به تقویت ماندگاری فجر شد، گفت: جلسه خیلی خوبی بود و من هم حضور داشتم، این جلسه برای تقویت تیم بود. همانطور که می دانید کار در نیمه دوم سخت بود و نتیجه این دیدار عالی بود و بعد از این دیدار من و باشگاه تلاش می کنیم تا انشالله تا جایی که می توانیم تیم را تقویت کنیم.

کلانتری در خصوص وضعیت زمین گفت: فدراسیون اعلام کرده به دلیل شرایط زمین حافظه نمی توانیم در شیراز بازی کنیم و قطعا اگر زمین خوبی داشته باشیم بچه ها راحتتر فوتبال بازی می کنند. ورزشگاه پارس که امسال آماده نمی شود و باید به استان دیگری برویم. باشگاه نگاه می کند ببیند در کدام استان می توانیم بازی کنیم چون فدراسیون اعلام کرده در نیم فصل باید در زمین دیگری بازی کنیم. ما از اول فصل تا الان مشکل زمین داریم. امیدواریم باشگاه در استان دیگری ادامه دهد و کار کند. مجری بودن اصلا جالب نیست ولی چاره ای نداریم.

  شرط افزایش شانس قهرمانی پرسپولیس

وی در خصوص اظهارات مدیرعامل مبنی بر مصاحبه وی با حسین مرادمند و سیاوس یزدانی که قرار بود به سربازی اعزام شوند، توضیح داد: این سوال را به خود باشگاه واگذار کردیم تا ببینیم واقعا وضعیت این دو بازیکن چگونه است. اگر سرباز شوند شرایط فرق می کند اما الان که دارند بازی می کنند احتمالا مشکلی نیست. باشگاه باید پیگیری کند و هر اتفاقی بیفتد ما احترام می گذاریم و کارمان را انجام می دهیم. امیدوارم با بازیکنان نیم فصل اول و کسانی که اضافه می شوند قوی تر باشیم و فصل را به خوبی به پایان برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید