بانیان شرایط کنونی نباید در حوزه حکومت داری باشند

560156 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری روز دوشنبه در دیدار با هیئت های اهل بیت(ع) در آستانه رحلت حضرت خدیجه(س) با بیان اینکه امروز ما سختی سنگینی داریم، گفت: وظیفه توسعه کشور و حل مشکلات مردم است. : امیدهای زیادی برای ایجاد گشایش و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی در دل مردم ایجاد شده است و دولت مصمم است با تمام توان در این مسیر قدم بردارد.

بیشتر بخوانید رئیسی: راهبرد ما در مذاکرات، راهبرد رهبر انقلاب است

وی شبکه هیئت های مذهبی را مجموعه ای موثر و ارزشمند عنوان کرد و گفت: هیئت های مذهبی متشکل از جوانانی با اخلاص و عشق به انقلاب و ارزش های اسلامی هستند که در تمام مراحل انقلاب حضور موثر و تعیین کننده ای دارند و هستند. برای کشور ضروری است.»

رئیس جمهور با اشاره به شرایط نامناسب اقتصادی در ابتدای دولت سیزدهم گفت: با عنایت خداوند متعال و بدون استقراض از بانک مرکزی و ایجاد پولی که روزی تورم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، توانستیم برای کشور درآمدزایی کنیم. تأخیر. “بیایید پرداخت کنیم.

رئیسی گفت: متأسفانه میانگین نرخ رشد اقتصادی در هشت سال گذشته بسیار پایین بوده است، اما در این دولت امسال شاهد رشد 8 درصدی بوده ایم. و به همین دلیل سرمایه گذاری های داخلی و خارجی آغاز شد.

وی با بیان اینکه این دولت به فراسوی مرزها نگاه نمی کند، افزود: ما به منابع و ظرفیت خود برای مدیریت و توسعه کشور توجه داریم و معتقدیم با تکیه بر توانمندی های داخلی و داخلی می توان کشور، اقتصاد ملی و اقتصاد را مدیریت کرد. رشد.”

  بیشتر اینترنت این کشور توسط اینستاگرام ، تلگرام و واتس اپ مصرف می شود

رئیس جمهور با اشاره به کاهش نرخ تورم در ماه های اخیر گفت: امروز با اقدامات انجام شده، تورم تا حدودی محدود شده است و امیدواریم با همدلی قوا و کمک مجلس بتوانیم در جهت کنترل تورم گام برداریم. افزایش رونق اقتصادی».

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود بر اهتمام دولت به استفاده از نیروهای انقلابی و ارزشی تاکید کرد و گفت: همواره تاکید دارم که مسئولان از نیروهای با انگیزه انقلابی در رده های مختلف به ویژه جوانان استفاده کنند.

وی با اشاره به سخنان یکی از میهمانان مبنی بر اولویت فعالیت فرهنگی بر فعالیت های اقتصادی، تاکید کرد: هر دو از اولویت های کشور هستند و باید به طور همزمان مورد توجه قرار گیرند. دولت سعی دارد مسائل معیشتی و اقتصادی و همچنین مسائل فرهنگی را پیگیری کند.

رئیس جمهور با اشاره به اقدامات دولت برای افزایش درآمدهای کشور گفت: در ماه های اخیر با توجه به اقدامات انجام شده، حجم مبادلات و صادرات با کشورهای مختلف چندین برابر شده است، این در حالی است که در گذشته فروش نفت موضوعی بوده است. به قراردادهای مختلف «امروز به راحتی نفت صادر کردیم و مشخص شد که اگر اراده جدی برای انجام این کار وجود داشته باشد، هیچ مانعی نمی تواند کشور را هدایت کند».

رئیسی گفت: دولت برای همه احترام قائل است اما قطعا کسانی که پایه گذار وضع موجود هستند و مردم از عملکرد آنها راضی نیستند نباید در دولت استفاده شوند. داشتن روحیه انقلابی، جهادی و کارآمدی یکی از محورهایی است که توسط این دولت برجسته شده است.

  ما برای افزایش توان نیروهای مسلح تلاش می کنیم

وی همچنین بر استفاده از ظرفیت هیئت های مذهبی تاکید کرد و گفت: هیئت های مذهبی متشکل از جوانان با اخلاص و همیشه سر صحنه هستند و می توان از این ظرفیت بی بدیل برای رفع بسیاری از مشکلات استفاده کرد.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دشمنان و بدخواهان نظام حتی کوچکترین خطای نیروهای انقلابی و دولت را بزرگ نمایی می کنند، بنابراین باید کیفیت و محتوای فعالیت ها همواره با حفظ هوشیاری تقویت و تشویق شود.

رئیسی گفت: جلسات هیئت های مذهبی کلاس درس آموزی و خودسازی است و باید از اشعار و مطالبی که برای جوانان سازنده باشد استفاده کرد و اخلاق و معنویت را در آنان پرورش داد.

وی با اشاره به اهمیت ارتباط مسئولان و کارمندان با بدنه سیاسی گفت: شخصاً همیشه سعی کرده ام با مردم ارتباط داشته باشم و هر جا که بودم آن را قطع نکردم. مردم از علما و مداحان و کسانی که ارتباط تنگاتنگی با بدن انسان دارند استقبال می کنند و آن را برای خود ارزشمند می دانند.

در این دیدار حاج آقا منتظری، حاج علی انسانی، حاج مرتضی طاهری، حاج مهدی سلحشور، آقای مسعود پیرایش و حاج سعید حدادیان دغدغه ها، دغدغه ها و پیشنهادات خود را در زمینه مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با رئیس جمهور در میان گذاشتند.

در این مراسم تعدادی از مداحان و مداحان اهل بیت(ع) نیز به عزاداری پرداختند و به ذکر مصائب شخصیت والای مومنان حضرت خدیجه(س) پرداختند.

برگزاری آثار مداحی، آمادگی برای کمک و حمایت از برنامه های دولت، لزوم استفاده از نیروهای انقلابی و حزب اللهی در سطوح مختلف حکومتی، توجه به حل معضلات فرهنگی و اجتماعی، حمایت های مادی و معنوی از هیئت های مذهبی، تسهیل سفر به عتبات عالیات. و برخورد با فاسقان اقتصاد و عاملان انفاق ناحق از سخنان عبادت کنندگان و تذکرات اهل بیت (ع) بود.

  فوتبال ایران اصلا شرایط عادی ندارد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید