باشگاه ها به تیم ملی بازیکن نمی دهند

572128 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، اردوی تیم ملی جوانان در جام ملت های زیر 20 سال آسیا شرکت می کند اما برخی از بازیکنان در این اردو حضور ندارند که این موضوع صمد مرفاوی و مدیریت این تیم را نگران کرده است.

شمسایی: تیم ملی ارث پدرم نیست

افشین نظمی سرپرست تیم ملی جوانان گفت: 6 آذرماه برای انجام دو بازی دوستانه به اردن می رویم. تعدادی از باشگاه ها بازیکنانی را که در حال رایزنی با آنها هستیم در اختیار ما قرار نداده اند. از 29 دسامبر، یک سری از بازیکنان به ما خواهند پیوست. برای انجام سه بازی دوستانه از اردن به ترکیه خواهیم رفت. هنوز تیم ها مشخص نشده اند اما چهار روز دیگر مشخص می شود. به ایران برمی گردیم و به آخرین اردوی 20 بهمن می رویم.

وی در ادامه افزود: هوادار و فجرسپاسی به ما یک سری بازیکن نداده اند. با فولاد حزباوی برای حضور در تیم ملی توافق شد. این مسابقات مقام قهرمانی جهان را دارد و همه باید به ما کمک کنند. برنامه های ما انجام شده و نگران برنامه نیستیم اما به فکر پیوستن به بازیکنان هستیم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال جوانان از اوایل اسفندماه در جام ملت های آسیا (مقدماتی جام جهانی جوانان) حضور دارد و سه تیم برتر این مسابقات سهمیه جام جهانی 2023 اندونزی را کسب خواهند کرد.

انتهای پیام

  آگوئرو 3 ماه از فوتبال دور ماند

دیدگاهتان را بنویسید