باشگاه استقلال باز هم برنامه میثاقی را تحریم کرد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، محمد نوری فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال از محمدرضا احمدی خواست از هواداران میلیونی این تیم عذرخواهی کند و گفت: در بحث ها تاثیرگذار باشید. آقای احمدی بارها ثابت کرده که طرفدار کدام تیم است. دو سال پیش صدای او در پشت صحنه یک برنامه زنده در حالی که برای استقلالی ها شعار می داد شنیده شد و برای ایجاد تحولی بزرگ به سراغ دوستان استقلالی خود رفتند تا با چند داستان حمایتی اعتراض گسترده هواداران استقلال را جمع کنند. از سوی دیگر بارها شنیده ایم که برخی از مهمانان دعوت شده به این برنامه می گویند در جریان مسابقات استقلال در استودیو عده ای از شکست استقلال هیجان زده شده اند.

وی افزود: اینکه کارشناس و گزارشگر فوتبال دو روز مانده به بازی استقلال با فولاد، اطلاعیه رسمی سازمان لیگ درباره شرایط قهرمانی را نخوانده است، باور کردنی نیست. او با اظهارات کذب خود باعث نگرانی و شبهه هواداران استقلال شد و حیف است که این اظهارات سهل انگارانه یا مغرضانه توسط برخی رسانه ها که حامیان اصلی تیم رقیب نیز هستند نقل شود! جالب اینجاست که خود باشگاه رقیب به دلیل قهرمان نشدن از هوادارانش عذرخواهی کرد و همین امر ضرب المثل را از خاکستر داغتر می کند. کمترین انتظاری که از یک برنامه فوتبال برتر می رفت عذرخواهی فوری از حضار به خاطر اطلاعات نادرست مجری بود.

باشگاه استقلال با اشاره به دستور سرمربی تیم استقلال پس از قهرمانی گفت: آقای مجیدی روز گذشته از همه اعضای تیم خواست تا آخرین روز لیگ در تلویزیون ظاهر نشوند و مطمئن باشند که بعد از قهرمانی هر دو. باشگاه ها و اعضای تیم به دلیل عملکرد این فصل مقابل استقلال با برنامه فوتبال برتر همکاری نخواهند کرد. در نهایت باید محکم بایستیم و به این افراد نشان دهیم که در عصر دیجیتال و شبکه های اجتماعی و این حجم از رسانه های تصویری، دیگر نمی توان مانند سال های گذشته از یک موضع انحصاری و نادرست به مسائل نگاه کرد.

  با این سوالات شخصیت خود را بشناسید!

دیدگاهتان را بنویسید