باز هم درصدد افزایش حقوق سربازان هستیم

540578 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، امیر سرتیپ سعید شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امشب شنبه 13 فروردین در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز وزارت دفاع گفت: شهدای سرباز تجلیل می شوند.

ادامه مطلب

وی ادامه داد: حدود دو سوم از 48 هزار شهید ارتش را سربازان تشکیل می دهند و این نشان می دهد که سربازان یکی از مهم ترین عوامل امنیت کشور و یکی از مهم ترین افراد جامعه هستند.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با اشاره به اقدامات نیروهای مسلح برای بهبود وضعیت سربازان گفت: با اقدامات بعدی حقوق سربازان افزایش یافته است. البته ما از این مبلغ راضی نیستیم و سعی می کنیم شرایط را بهتر کنیم.

وی افزود: ارتش عملیات بسیار مهم و مهمی است و هر کشتی نمی تواند این مهم را انجام دهد. ما باید همیشه آماده دفاع از کشور باشیم که امام علی(ع) می فرمایند اگر صلح می خواهی آماده جنگ باش.

سردار سرتیپ شعبانیان با بیان اینکه خدمت سربازی افتخار بزرگی است و این پرچم را شهدایی چون شهید صیاد شیرازی، شهید سلیمانی و سایر شهدا تقدیم شما کردند، گفت: شأن خدمت سربازی بسیار بالاست و بزرگان ما به وطن دوستی افتخار می کنند. سربازان . چون شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی به او دستور داد که فقط یک کلمه روی قبرش بنویسد. سرباز میهن پرست.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی برای آسیب رساندن به کشور ما توطئه های زیادی طراحی کرده و با فشار، تحریم و جنگ به دنبال آسیب رساندن به کشور ما بوده و دانشمندان هسته ای ما را به خاک و خون کشیدند. اما جمهوری اسلامی ایران به برکت مقاومت و اقتداری که شما سربازان منشأ آن بوده اید، قیام کرده است.

  محمود آبسالان پاسدار سردار الماسی شهید شد

شعبانیان گفت: شمشیر انتقام رزمندگان اسلام همیشه آماده است و دیدید که چگونه پهپاد آمریکایی گلوبال هاوک و موشک باران پایگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل عراق را منهدم کردند.

معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد: این اقتدار و توانمندی ها به حدی است که امروز دشمنان ما از شما می خواهند که از حاج قاسم سلیمانی انتقام نگیرید، همه اینها به برکت سربازان ارتش محقق شده است. وطن و ایثار و مقاومت آنها.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید