بازی های مضحک کیم کارداشیان تمام نشده است

خانواده معروف کارداشیان که همیشه سوژه رسانه های سراسر جهان بوده است را نمی توان تحت عنوان یا هنرمند، نوازنده و حتی بازیگر خاص معرفی کرد. با این حال، این خانواده به دلیل استایل های متفاوت و نمایش مدل های مد جدید، بسیار معروف هستند و در دنیا چندان محبوب نیستند.

کیم کارداشیان یکی از اعضای خانواده کارداشیان است که امسال در مراسم مت گالا حضور پیدا کرد و با صحبت های جنجالی خود در این مراسم، پروازها و انتقاداتی را از خود وارد کرد که در ادامه این قسمت به تفصیل به آنها اشاره خواهیم کرد.

رژیم کیم کارداشیان

کیمبرلی «کیم» کارداشیان یکی از سلبریتی های منشوری و البته رسوایی است که به دلیل رفتارهای عجیب و غیرمنطقی خود صدها میلیون دنبال کننده در توییتر و اینستاگرام دارد. در مراسم مت گالا امسال، او لباس های مرلین مونرو بازیگر و مدل آمریکایی را از موزه ای که در حراجی به قیمت 4.8 میلیون دلار خریده بود، قرض گرفت و به زور به او اهدا کرد!

او در ماه گذشته 8 کیلوگرم وزن کم کرد تا مرلین مونرو را روی فرش قرمز مت گالا 2022 بگذارد، زیرا این لباس به تن کیم کارداشیان نمی خورد. سلبریتی معروف که طرفداران خاص خودش را دارد گفت با حذف کربوهیدرات و شکر و رعایت رژیم غذایی سخت توانسته در مدت کوتاهی حدود 8 پوند وزن کم کند تا بتواند مرلین مونرو را حمل کند.

واکنش تند لیلی راینهارت به اتهامات کیم کارداشیان

گفتگوی کیم در مورد چگونگی کاهش وزن واکنش های انتقادی را در اینترنت برانگیخته است و بسیاری از کاربران توییتر از کیم به دلیل تبلیغ رژیم غذایی سخت و ناسالم انتقاد می کنند. لیلی راینهارت بازیگر آمریکایی نیز به شدت به کیم کارداشیان به خاطر گرسنگی کشیدن برای پوشیدن لباس نمادین گالا مت مرلین مونرو انتقاد کرده و در استوری اینستاگرام خود نوشت:

  درگیری مجیدی و اسکوچیچ کذب محض است

نادانی منزجر کننده است. لطفا از حمایت از این سلبریتی های احمق و مضر که همگی عکس های خود را برای نشان دادن بدن خود دارند دست بردارید.

روی فرش قرمز راه بری و مصاحبه کنی و بگی چقدر گرسنه ای … چون یک ماهه کربوهیدرات نخوردی … این همه با لباس لعنتی؟

اعتراف صریح گرسنگی برای مت گالا، وقتی می دانید که میلیون ها مرد و زن جوان شما را تماشا می کنند و به تک تک کلمات شما گوش می دهند.

تناقض با کیم کارداشیان در مت گالا 2022

جالب است بدانید لباسی که کیم کارداشیان امسال روی فرش قرمز مت گالا پوشیده بود آخرین بار حدود شش دهه پیش مرلین مونرو زمانی که برای تولد جان اف کندی رئیس جمهور آمریکا خوانده بود، پوشیده بود. این لباس درخشان با تزئینات کریستالی یکی از معروف ترین لباس های مرلین مونرو است که 60 سال پیش توسط طراح هالیوود ژان لوئیس با کمک باب مکی ساخته شد.

مت گالا یک جشن سالانه برای موسسه طراحی لباس در موزه هنر متروپولیتن در شهر نیویورک به سرپرستی آنا وینتور، سردبیر مجله ووگ است. سلبریتی های زیادی در این مراسم شرکت می کنند و لزومی ندارد که مهمانان دعوت شده در زمینه مد فعالیت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید