بازی هایی که در اینترنت انجام می شود شیطنت برای تحریک افکار عمومی است

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: این اتفاقات اخیر ربطی به حراست ندارد مگر اینکه شیطانی باشد برای تحریک افکار عمومی که قطعا جرم است.

مهرداد ویساکرمی سخنگوی مردم خرم آباد درباره هزینه اینترنت گفت: فضای مجازی و نیازمند اینترنت است، علاوه بر این در شرکت های دانش بنیان بسیاری از خدمات یا نیازهای این شرکت ها وابسته به اینترنت است.

وی افزود: به هر حال موازنه فعالیت ها در خصوص استفاده از اینترنت روز به روز سخت می شود و این موضوع نیازمند توجه ویژه دولت در این زمینه است.

ما معتقدیم که برای اقتصاد، همانطور که معتقدیم، باید جاده‌ها، راه‌آهن‌ها و غیره را تعریض کنیم تا حمل‌ونقل را بهبود بخشیم و به رشد اقتصاد کمک کنیم، باید توجه داشته باشیم که سرعت و کیفیت اینترنت نیز تا حد زیادی زیرساخت است. وی گفت: در کشور فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، علمی و غیره وجود دارد، بنابراین باید به عنوان یک درخواست از دولت محترم این موضوع را داشته باشیم و مطرح شد و به وزیر محترم تذکر داده شد که چرا این موضوع رخ می دهد. تاکید می شود که این موضوع ربطی به طرح به اصطلاح حفاظتی ندارد.

یکی از اعضای کمیسیون مشترک حفاظت از فضای مجازی در پاسخ به اینکه «اینترنت در ماه‌های اخیر، در ماه مارس در زمانی که حفاظت کند و اکنون گران‌تر شده بود، وضعیت خوبی نداشته است»، گفت: نوشتم. به وزیر پیام چرا سرعت اینترنت کاهش یافته و اکنون که قیمت ها افزایش یافته است، ممکن است با توجه به باقیمانده های دولت قبل، گروه هایی در میان رهبری وزارت ارتباطات بخواهند این موضوعات را مطرح کنند. اگر بخواهند خرابکاری کنند رد نکنید.

  دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت نفت و گاز گچساران چراغ های واترپلو لیگ برتر را روشن کردند

وی ادامه داد: بحث حراست یا مقررات هنوز در مرحله قانون گذاری است و این طرح اصلا تصویب نشده است، ابتدا باید تصویب و از هیئت امنا عبور کند و سپس اجرایی شود؛ اما این طرح به تصویب رسید. این اتفاقات اخیر ربطی به حراست ندارد مگر اینکه تحریک افکار عمومی شیطانی باشد که قطعا جرم است و حتما این موضوع را از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهیم کرد.

ویسکرمی خاطرنشان کرد: من و همکارانم تذکری به وزیر ارتباطات داشته ایم و به صورت کتبی و شفاهی این تذکر را ادامه خواهیم داد تا متوجه شویم چرا چنین تاخیری یا ضعفی وجود دارد و اکنون آزار مردم هزینه بر است. ./آیل no

دیدگاهتان را بنویسید