بازی در یک لیگ واقعا خوب تجربه خوبی است

مهاجم ایرانی تیم فوتبال هولوکاست از حضور در لیگ دسته اول انگلیس به نام چمپیونشیپ خوشحال است.

علار صیادمنش که جمعه شب در دومین بازی متوالی خود در تیم اول هالوسیتی و در اولین بازی خانگی خود در تیم اصلی ببرها به میدان رفت، در هفته چهلم انگلیس مقابل کاردیف سیتی با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید. قهرمانی، اولین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند.

مهاجم ایرانی که پس از یک دوره موفقیت آمیز در زوریا لوهانسک اوکراین به مدت شش ماه به صورت قرضی به هالسیتی پیوست، در واکنش به اولین گل خود با پیراهن انگلیس در اکانت رسمی اینستاگرام خود نوشت: خوشحالم که اولین گلم را به ثمر رساندم. مقابل هواداران ما “از همه شما برای جو فوق العاده استادیوم متشکرم.

او در گفت و گو با سایت باشگاه هالوسیتی گفت: وقتی به اینجا آمدم همه چیز خوب بود. همه چیز در تیم خوب است، از جمله تمرینات و مسابقات. اینجا جو فوق العاده ای در تیم حاکم است. به محض ورود به هالوسیتی، واقعاً به گرمی از من استقبال شد. همه هم تیمی هایم بازیکنان خوبی هستند و خوشحالم که در کنار آنها هستم. امیدوارم پایان خوبی در این فصل داشته باشیم و به موفقیت های بیشتری امیدوار هستم.

مهاجم تیم ملی کشورمان در بخشی دیگر از صحبت های خود خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی (دسته اول انگلیس) از کیفیت خوبی برخوردار است. من واقعاً این لیگ را دوست دارم و جو فوق العاده ای دارد، بنابراین واقعاً برای من خوب است که اینجا برای هالوسیتی بازی کنم. این برای من تجربه خوبی است که در یک لیگ واقعا خوب بازی کنم و امیدوارم در اینجا عملکرد خوبی داشته باشم.

  هدف نهایی ما در جام جهانی شادی مردم ایران است

دیدگاهتان را بنویسید