بازی خداحافظی؟ نه! من می خواهم با یک عکس از مردم خداحافظی کنم

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان سیدجلال حسینی تصمیم گرفت برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کند. برای بسیاری ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا دیروز؟ دلیل آن علاقه سیدجلال حسینی به شماره 4 است.کاپیتان پرسپولیس در تمام این سال ها با پیراهن شماره 4 در تیم ملی و تیم های باشگاهی خود بازی کرده و افتخار بازی را کسب کرده است. به همین دلیل روز وداع را به چهارمین روز از چهارمین ماه سال (تیر) در سال ۱۴۰۱ موکول کرد و سپس برای همیشه از دنیای بازیگری وداع کرد. به همین بهانه با سیدجلال حسینی تماس گرفتیم تا دقایقی با او صحبت کنیم اما …

ناراحتیم که یکی از مردان نسل با تعصب فوتبال امروزی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی می کند. اگر چه به نظر می رسد راه حل مناسب است؟

نمیدانم چه بگویم؟ ممنون، اما هر ورود یک خروجی دارد و…

آخرین باری که از تیم ملی خداحافظی کردی گفتی دوست ندارم کسی تصمیم بگیرد از من خداحافظی کند. واضح است که منظور او کارلوس کی روش بود. حالا تصمیم گرفتی خداحافظی کنی؟

بله، تصمیم من خداحافظی بود. با اینکه سخت بود اما بالاخره این تصمیم را گرفتم و فکر می کنم تصمیم درستی بود.

آیا با همسر و خانواده خود مشورت کرده اید؟

من با افراد زیادی صحبت کردم، اما تصمیم گرفتم خداحافظی کنم و این یک تصمیم شخصی بود.

با یحیی گل محمدی صحبت کردی؟

بله، من مفصل با آقای یحیی صحبت کردم و ایشان هر چه داشتم برای من گذاشت تا از ایشان و همه هم تیمی هایم که آن روزها را به یاد آوردند تشکر کنم.

  ایده بهاری رهنما بهتر از شهرت است!

قرار بود شنبه بری دفتر باشگاه و شاید ازت خداحافظی کنند اما…

بازی خداحافظی؟ نه! من فقط می خواستم با مردم خداحافظی کنم و فقط یک عکس باقی بگذارم. دست آقای درویش درد نمی کرد، اما سر و صدا کردن را دوست نداشتم. من نمی خواستم مزاحم او شوم و این یک تصمیم شخصی است و از آقای درویش عذرخواهی کردم.

گفته شد در این کنفرانس احتمالا نشست خبری برگزار می کنید و از فوتبال خداحافظی می کنید؟

نه، ترجیح می دهم با یک پست اینستاگرامی ساده با مردم خداحافظی کنم. گفتم دنبال یک بازی شلوغ نیستم.

حالا چرا می خواستی خداحافظی کنی؟

ای کاش خداحافظی من ربطی به دوران فوتبالم یا شماره روی پیراهنم داشت. سال ها در تیم ملی، پرسپولیس و سایر تیم ها پیراهن شماره 4 را می پوشیدم و الان چهارمین روز از ماه چهارم (تیرماه) سال 1401 است و فکر می کنم انتخاب خوبی بود.

دیدگاهتان را بنویسید