بازی بیرانوند ممنوع شد! + عکس

به گزارش مستقل آنلاین؛ به گزارش ایرنا، روزنامه ایندیپندنت در خبری مدعی شد که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران اجازه حضور در دیدار این تیم مقابل ولز را نداده است.

ایندیپندنت به نقل از خبرگزاری پی اس نوشت: فیفا به تیم فوتبال ایران اعلام کرد که علیرضا بیرانوند پس از مصدومیت شدید در دیدار با انگلیس، نباید در بازی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مقابل ولز به میدان برود.

بیرانوند در برخورد با مجید حسینی مدافع تیم ملی ایران از ناحیه بینی به شدت آسیب دید و کمک های اولیه پزشکان حدود 15 دقیقه بازی را متوقف کرد، او حتی دقایقی پس از خروج کادر پزشکی از زمین مسابقه به میدان رفت. اما در او نتوانست به بازی ادامه دهد و سیدحسین حسینی جایگزین او شد.

در ادامه این خبر، فیفا از زمان وقوع این حادثه به صورت روزانه با فدراسیون فوتبال ایران در تماس بوده و به آنها اعلام کرده است که دستورالعمل‌های مربوط به ضربه مغزی را رعایت کرده و از بیرانوند استفاده نکنند. پزشک تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در این مورد حرف آخر را می زند اما فیفا این موضوع را بسیار جدی می داند و به شدت تاکید کرده که او بازی نکند.

موسسه خیریه آسیب مغزی Headway England and Wales آن را به عنوان “ننگ مطلق” توصیف کرد که Byranund حتی دقایقی پس از برخورد مجاز به شرکت در آن شد.

دیدار تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مقابل انگلیس در مرحله گروهی جام جهانی 2022 با شکست سنگین 1 بر 6 شاگردان کارلوس کی روش به پایان رسید.

  در فیلم من ممنوعیتی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید