بازی با استقلال یک فرصت است

562497 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، داوود سیدعباسی سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در نشست خبری پیش از دیدار بعد از ظهر یکشنبه تیمش مقابل استقلال در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: استقلال نیازی به مشخص شدن ندارد. . این تیم یکی از باثبات ترین تیم های ایران است و این نشان می دهد که استقلال توانایی های فنی خوبی دارد.

ادامه مطلب

وی ادامه داد: یکی از بهترین استقلال ها را در چند سال اخیر شاهد هستیم. در 5 هفته گذشته عملکرد بهتری داشتیم اما از نظر امتیازی نتوانستیم عملکردی عالی داشته باشیم و به پایان نرسیدیم. در برخی از بازی‌هایی که با تساوی به پایان رسید، مجبور شدیم به پایان برسیم و موقعیت‌ها را از دست بدهیم. برای بازی پیشرو درست است که استقلال تیم خوب است اما بازیکنان ما این بازی را فرصتی برای محک زدن توانایی هایمان می دانند.

سید عباسی ادامه داد: کار ما برای بقا سخت است و در ابتدا کار سختی داشتیم اما بازیکنان ما با امید بازی می کنند. به محض اینکه موفق می شویم دروازه حریف را فشار دهیم، ما را امیدوار می کند. تمام تلاش خود را می کنیم تا تا آخرین لحظه فرصت داشته باشیم. ممکن است در شش بازی اخیر 15 گل از دست داده باشیم. این نشان می دهد که بازیکنان در موقعیت یابی خوب عمل می کنند، اما در پایان کار ناکام هستند و ما در تمرین تلاش می کنیم این کار را انجام دهیم. بازیکنان ما عملکرد خوبی دارند و همین که در این شرایط قرار می گیرند، توانایی های آنها را نشان می دهد.

  لبنانی ها آماده جنگ با اوکراین هستند!

وی در پایان گفت: فرم بازی ما طوری نیست که بخواهیم دفاعی بازی کنیم. اگر این کار را انجام دهیم، تحت فشار خواهیم بود که برای استقلال بایستیم. بازیکنان استقلال توانمند هستند و می توانند برای تیم ما دردسرساز شوند. ما از توانایی های استقلال آگاه هستیم و اصلا نمی خواهیم در دفاع بازی کنیم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید