بازی ایران و آمریکا در جام جهانی 98 را ندیدم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید به حاشیه هایی که بازی تیمش با آمریکا خارج از مستطیل سبز خواهد داشت فکر نمی کند.

ممکن است این یک مسابقه احساسی برای هواداران باشد، اما من اینطور فکر نمی کنم، من فقط به فوتبال فکر می کنم.

او گفت: همه مردم ایران در مورد این بازی صحبت خواهند کرد و بازیکنان شما آن را احساس خواهند کرد. او گفت: چگونه این احساسات را در بازیکنان خود مدیریت خواهید کرد؟ در این بازی ها احساسات خود را کنترل می کردیم که باعث خوشحالی ما می شود. در مرحله انتخابی از نظر روحی ثبات داشتیم و امیدوارم در بازی با آمریکا هم این اتفاق بیفتد.

اسکوچیچ گفت: بازی ایران و آمریکا در جام جهانی 1998 را به خاطر دارید؟ .

سرمربی تیم ملی کرواسی در ادامه با این سوال گفت: قبلا صحبت های زیادی شده بود اما بازیکنان هر دو تیم در ابتدای بازی به یکدیگر هدایایی دادند، او آن را می گیرد؟ گفت: نمی دانم چنین اتفاقی می افتد یا نه! من به حرکات دیپلماتیک در فوتبال فکر نمی کنم و فقط به این فکر می کنم که چگونه می توانیم مقابل آمریکا پیروز شویم. فوتبال باید مردم کشورها را به یکدیگر متصل کند و این از ورزش انتظار می رود، اما همانطور که گفتم من فقط روی بازی تمرکز خواهم کرد.

اسکوچیچ همچنین این موضوع را مطرح کرد که «در حال حاضر انگلیس، آمریکا و ایران در تلاش هستند تا در مذاکرات هسته ای به توافق برسند و شما در مرحله گروهی جام جهانی با این دو تیم بازی خواهید کرد. به نظر شما آیا سیاستمداران در ایران مانند هر بازی دیگری به این بازی نگاه خواهند کرد یا از آن به عنوان فرصتی برای تبلیغات دولتی استفاده خواهند کرد؟ من یک مربی فوتبال هستم و این سوالی است که من را هیجان زده نمی کند.

  سردترین شهر دنیا کجاست؟

بازیکنان شما بازی با انگلیس و آمریکا را چگونه می بینند؟» وی در پایان خاطرنشان کرد: آنها انگیزه خوبی برای رویارویی با انگلیس و آمریکا خواهند داشت و انتظار دارم در هر دو بازی پاسخ خوبی از آنها بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید