بازیگر ممنوع الکار با سه پروژه به سینما بازگشت

این بازیگر که از سال 2017 به اتهامات متعدد آزار و اذیت جنسی از صحنه سینما و تلویزیون و مهمترین محصولش یعنی سریال «خانه غبارآلود» نتفلیکس حذف شد، اما ظاهراً این اتهامات ثابت نشده و راه را برای بازگشت او هموار کرده است. به سینما و کوین اسپیسی با دو پروژه در بازار کن حضور خواهد داشت. اولی اثری تاریخی به نام «1242: دروازه‌های غرب» محصول مشترک بریتانیا، مجارستان و مغولستان است که قرار است مهرماه امسال در مجارستان و مغولستان فیلمبرداری شود. او به همراه کاسموس کوین رابرتز و کریستوفر لمبرت نیز در این نمایش بازی خواهند کرد. این فیلم امسال در کن برای پیش فروش در دسترس خواهد بود.

اسپیسی با فیلمی به نام «پیتر پانچ هشت» نیز وارد بازار خواهد شد که فیلمبرداری آن به پایان رسید. اسپیسی همچنین در فیلم جدید فرانکو نرو بازیگر معروف ایتالیایی «مردی که خدا را کشت» نقش کارآگاه پلیس را بازی خواهد کرد.

در حال حاضر مهمترین پرونده تشکیل شده توسط اسپیسی، پرونده آزار و اذیت بازیگر آمریکایی آنتونی رپ است که اخیرا به دلیل نداشتن مدرک توسط اسپیسی محاکمه شده است. سایر پرونده های Space به طرق دیگری مورد رسیدگی قرار گرفته است، از جمله درخواست تجدید نظر یک مرد 18 ساله که توسط دادگاه رد شده است. پرونده دیگری پس از مرگ شاکی خارج از دادگاه حل و فصل شد و آری بن، نویسنده نروژی و از اعضای خانواده سلطنتی نروژ، در حال حاضر در حال پیگیری پرونده خودکشی شاکی است. و اگر پرونده آنتونی رپ به نفع اسپیسی تمام شود، احتمالاً اسپیسی دیگر متهم نخواهد شد.

  عکس های نیلوفر پارسا از اکران فیلم «همه چی عادیه»

دیدگاهتان را بنویسید