بازیکن سابق پرسپولیس کتک خورده است

در هیاهوی صعود تیم ملی در جام جهانی و شادی هواداران فوتبال در روزهای اخیر، یکی از پیشکسوتان باشگاه «پرسپولیس» و ملی پوش سابق کشورمان اخیرا درگیر شکایتی از یکی از خود شد. همسایگان در آپارتمانی که او در آن زندگی می کند. بهزاد داداش زاده پیشکسوت گیلانی پرسپولیس با 40 بازی ملی برای تیم اول کشورمان که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را نیز در کارنامه فوتبالی خود دارد روز گذشته در معاینه پزشکی قانونی از اتفاقات تلخی که اخیرا در محل اقامتش رخ داد حضور یافت. و فرزندش حضور دارد.

در تماسی که با این پیشکسوت پرسپولیس داشتیم به محض اطلاع از این مشکل پیگیر شدیم تا دلیل حضور این فوتبالیست خوش اخلاق در کشورمان که یکی از بازیکنان پرحاشیه تیم های مختلف بود را جویا شویم. در کشور ما. بهزاد داداش زاده که ابتدا از بیان دلیل حضور خود طفره رفت، در نهایت اصرار به اخبار ورزشی کرد و گفت که زمانی که همسایه قصد جدایی آنها را داشته، مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، زیرا در همان ساختمان محل سکونتشان مورد حمله همسایه قرار گرفته است. واقع شده. در ادامه اظهارات بهزاد داداش زاده در گفت و گو با خبرورزشی درباره اتفاق تلخ و ناراحت کننده ای که برای او و خانواده اش رخ داد را می خوانید.

وقتی به پزشکی قانونی رفتید چه اتفاقی افتاد؟

من اینجا آمدم تا از مدت زمان درمان و شکایت از درگیری ساختمان مطلع شوم. من اصلا به چنین مراکزی نمی روم، اما متأسفانه وقتی طرف مقابل شما فردی است که به اندازه تلاشمان نمی توانیم با او مدارا کنیم، در نهایت کار به اینجا می رسد.

  ناراحتی گل محمدی از بزرگان پرسپولیس!

با چه کسی سر و کار دارید

آنها با پسر و پدرشان هستند که البته پدر مدیر ساختمانی که ما در آن زندگی می کنیم نیز هستند. این آقا و پسرش در ساختمان ما آرامش خود را از دست داده اند و فرهنگ آپارتمان نشینی ندارند. علاوه بر این، پسرش هر از گاهی بر سر مسائل پیش پا افتاده با پسرم دعوا می کند و با طرح مسائل پیش پا افتاده فوتبالی مثل مناظره های آبی قرمزها و استقلال و پرسپولیس، بهانه ای برای شروع مناظره می کند.

حالا چی شد که رفتی پزشکی قانونی؟

چند روز پیش که می خواستیم با ماشین از پارکینگ خارج شویم، همان آقا دوباره با پسرم صحبت کرد و او را ناراحت کرد. وقتی پسرم برای پرسیدن دلیل این کار رفت، ضربه محکمی به صورتش زد و عینکش شکست. پسرم دانشجو است و سرش در کتاب و کامپیوتر است و خدا را گواه می‌دهم که اصلاً از این افراد نیست. او اصلاً بحث نمی کند. اما ضربه محکمی به صورت او اصابت کرد و او را مجروح کرد و ضربه ای به سینه که او را آزار داد.

تو هم بودی؟

آره! با دیدن این صحنه بلافاصله جلو رفتم تا آنها را جدا کنم، نمی دانم با چه ابزار محکمی به سرم زد و با ضربه ای دیگر دندانم را شکست و لبم را پاره کرد. خلاصه این مرد عادی نبود.

آیا با ساکنین ساختمان مشکلی دارید؟

خدا می داند که ما در ساختمان آزار و اذیت خود مورچه نداریم. باور کنید بعد از این همه سال اجاره در شهرهای مختلف همچنان با صاحبان خانه هایی که در مشهد، اصفهان، شیراز و شهرهای دیگر داشتم در ارتباط هستم. در ساختمان خودمان هیچکس نمی تواند بگوید آزار و اذیت من یا خانواده ام به کسی می رسد. اما این پسر و پدرش که او هم مهندس است دست از کار و زندگی کشیدند و فقط آسایش را از من و خانواده ام سلب کردند.

  روسیه می داند که ما در برجام به او نیاز داریم و او هم دارد

آیا اقدام قانونی انجام نداده اید؟

از مستندات عکس ضربه به سر، کبودی، شکستگی دندان و صورت و سینه پسرم نیز گلایه کردم که همگی به پزشکی قانونی و مراجع ذیصلاح مراجعه کردم. علاوه بر شکایت، معالجه هم می کنم. اگرچه می دانم که در نهایت باید موافق باشم. اما واقعاً این رسم نیست.

تو چی میگفتی

من از موقعیتم دفاع نمی کنم چون یک پیشکسوت ورزشی هستم، چون بازیکنی بودم که برای تیم ملی ام بازی کردم. ما هم مثل سایر ایرانیان حقوق داریم. اما آیا درست است که از من و خانواده ام سوء استفاده کنم؟

مهاجم چگونه به شما حمله کرد؟

نمی دانم آن روز چه ساز داشت! اما آنقدر به من ضربه زد که در عرض چند دقیقه هوش و ذکاوتم از کار افتاد. خدا رحمت کنه بدتر از این اتفاق نیفتاده او توانست چند اینچ زیر پیشانی ام ضربه بزند و دیدم مختل شده بود.

آیا همسایه ها آماده شهادت هستند؟

نمیدانم چه بگویم! حتما باید بیایند و بگویند. آنها می دانند داستان از چه قرار است. البته هیچ کس نباید شهادت بدهد. چون در پارکینگ خانه ما دوربین است و تمام عکس های مربوط به حمله به من و پسرم در فیلم است. معلوم است که ما با این مرد کاری نداشتیم. آنها را به شکایتم پیوست کردم و تحویل پلیس دادم.

دیدگاهتان را بنویسید