بازیکنان من شجاعانه جنگیدند و قلب خود را آزمایش کردند

مهدی رحمتی در نشست خبری در پی پیروزی تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس در رقابت های جام حذفی کشور گفت: حلول ماه مبارک رمضان را خدمت همه مسلمانان تبریک می گویم. قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم این پیروزی را به اقوام کارخانه آلومینیوم که برای کوره ها و مردم خوب اراک زحمت می کشند تقدیم می کنم. امیدوارم همچنان در کنار ما باشند تا بتوانیم با همین قدرت جلو برویم.

وی ادامه داد: پرسپولیس را همه می شناسیم که کادر فنی و بازیکنان درجه یک دارد. امروز آنها دوازدهمین دوست خود را داشتند و پس از مدت ها تماشاگران عزیز به ورزشگاه آمدند. در ابتدای بازی با توجه به جو تماشاگران تعدادی از شاگردانم تحت تاثیر قرار گرفتند و به حریف موقعیت دادند و به گل رسیدیم. خدا را شکر خیلی خوب به بازی برگشتیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره عملکرد تیم داوری در این دیدار گفت: نمی خواهم در مورد داوری صحبت کنم اما در پایان بازی اول یک موقعیت 50 بر 50 توسط داور به سود پرسپولیس اعلام شد. نیمه و بدترین گل دفعه دوم را زدیم.

وی افزود: با صحبت هایی که داشتیم نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را شناختیم و در هفته گذشته روی آن سخت کار کردیم، توانستیم به هدف خود برسیم و به پرسپولیس ضربه بزنیم. از شاگردانم بابت زحمات و تلاش هایشان تشکر می کنم.

رحمتی با بیان اینکه شاگردانم با قلبشان بازی می کنند، خاطرنشان کرد: همیشه می گویند برای آخرین قطره خون و آخرین قطره نیرو تلاش کن، اما خون تمام می شود و توان تمام می شود، اما عظمت قلب هیچ وقت تمام نمی شود. ممنون از شاگردانم. من چنین بازیکنان فنی و با دانشی دارم و از تماشاگران عزیزی که با اتوبوس به ورزشگاه رفتند و در کنار ما بودند تشکر می کنم، خدا را شکر شرمنده هواداران نبودیم و توانستیم آنها را خوشحال کنیم. خانه

  قیمت سکه و طلا و دلار چهارشنبه 8 دی 1400.

دیدگاهتان را بنویسید