بازیکنان من شایسته ترین برای قهرمانی هستند و با تمام توان مقابل تیم نساجی می جنگیم

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های استقلال و نساجی مازندران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: ابتدا درگذشت بیتولا هندان خبرنگار قدیمی را تسلیت می گویم. از سال 76 که به استقلال آمدم او را به عنوان یک روزنامه نگار کاملا مستقل می شناسم. یادم هست سال 97 که مرحوم حجازی سرمربی استقلال بود، در دقیقه 90 در آبادان گل زدم. آقای هندان دستی به پشت فرودگاه زد و گفت مجیدی دمت گرم! در استقلال او یک روزنامه نگار کاملا مستقل بود که همیشه با قلبش می نوشت و خیر تیم را می خواست. جناب هندان دمتون گرم و روحتون شاد.

وی درباره بازی استقلال مقابل نساجی توضیح داد: از بحث فنی که بگذریم قائمشهر پدر من است و علاقه خاصی به تیم نساجی دارم. یادم می آید یکی از بازی های نساجی را با پسر عمویم و پدرم تماشا کردم، مسابقه ای که هدایت نادر اسطوره نساجی را برعهده داشت و خاطرات خوبی از آن تیم دارم. خوشحالم نساجی به تیمی تبدیل شده که در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کرده است. اگر مسئولان کمی به تیم نساجی توجه کنند تا بتواند بازی های خانگی خود را مقابل هواداران پرشور خود انجام دهد، نتایج بسیار بهتری کسب خواهد کرد. من در این فصل نساجی را به عنوان یک تیم خوب تماشا کردم. به طور کلی، تیم های آرام برای الهام گرفتن سخت بازی می کنند. اگر بازی اول را در نظر بگیریم در بازی دوم موقعیت های زیادی داشتیم اما می توانستیم باخت. برای پیروزی در بازی فردا باید با کمترین اشتباه بازی کنیم. در جام حذفی جایی برای خطا وجود ندارد و اگر اشتباه کنیم، فرصتی برای جبران نداریم.

  اولویت اصلاحات سیاسی بر اصلاحات اقتصادی

وی در پاسخ به این سوال که آیا این صحت دارد که فردا به چند بازیکن جوان و ذخیره فرصت بازی می دهد یا خیر، گفت: نه، اصلا. بازی فردا بسیار مهم است و با تمام توان بازی خواهیم کرد. ما به دنبال پیروزی هستیم و به نیمه نهایی می رویم.

سرمربی استقلال درباره بازگشت تماشاگران به ورزشگاه ها یادآور شد: دوست دارم ورزشگاه پر شود اما اینکه چقدر تماشاگر بیاید در حیطه کاری من نیست و مسئولان باید پاسخگو باشند.

وی در پاسخ به این سوال که بازی لیگ نساجی جام حذفی چقدر متفاوت است، گفت: جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد. این بازی مساوی نیست و هر دو تیم با احتیاط بازی خواهند کرد. با شناختی که از نساجی دارم فکر می کنم بازی بعدی ما با این تیم کامل شود.

مجیدی در خصوص اینکه محل تمرین تیمش به مجموعه انقلاب منتقل شده است، گفت: فکر می کنم تا پایان فصل در مجموعه انقلاب تمرین کنیم. با تشکر از کادرفنی باشگاه که این شرایط را فراهم کردند. بازیکنان از تمرین در مجموعه انقلاب راضی بودند و تا پایان فصل در این زمین تمرین خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که تیمش چقدر پتانسیل قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر را دارد، گفت: در کنفرانس های قبلی گفتم به نظرم بازیکنان استقلال شایسته قهرمانی هستند. مهمترین عامل برای تیم من همدلی است و مهم نیست کدام بازیکن بازی می کند. به نیمکت من نگاه کنید، هر بازیکنی که وارد زمین می شود با جان و دل بازی می کند. من روی این نکته (همدلی) روی بازیکنان کار کردم. برای قهرمانی شرایط داریم اما برای رسیدن به آن سخت تلاش خواهیم کرد. در بازی دیروز به بازیکنان گفتم پرسپولیس سخت ترین حریف ما برای قهرمانی در لیگ برتر است. در جام حذفی تمام تمرکزمان را برای کسب یک نتیجه خوب گذاشتیم.

  کانون دانشجویی عدالتخواه دانشگاه تهران خطاب به اطلاع رسانی: پاسخگوی ابهامات خود باشید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره آرای کمیسیون انضباطی در خصوص اتفاقات دربی 98 و همچنین دیدار تیمش مقابل گل گهر سیرجان توضیح داد: به رای کمیسیون انضباطی احترام می گذارم. نمی دانم کدام صحنه را در نظر گرفتند، اما من به این رای احترام می گذارم (من با گلگوتا بازی می کنم).

مجیدی در پاسخ به اینکه محمدحسین مرادمند در صفحه شخصی خود از بازگشت به استقلال خودداری کرد، گفت: هرگونه اطلاع رسانی در این خصوص در سایت باشگاه قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید