بازیکنان من تحت فشار هستند. باشگاه تا پایان سال تکلیف خود را مشخص خواهد کرد

یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از سومین پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل مس رفسنجان گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و گل زدیم. گلی زدیم که به نظرم گل خیلی بدی بود و دوست ندارم تیمم به این راحتی گل بزند اما متاسفانه این اتفاق افتاد.

وی افزود: سپس کنترل بازی را در دست گرفتیم. در نیمه دوم تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کردیم و برای اولین بار در این سیستم بازی کردیم که بازیکنان بسیار خوب و وظیفه شناس بودند. گل های زیبایی زدیم و فرصت خاصی به حریف ندادیم، در کل روندی که دوست داشتیم گذشت. به لطف بازیکنانم شرایط سختی دارند و از باشگاه می خواهم توجه بیشتری به بازیکنان داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: صحبت نکردن به این معنا نیست که مشکلی نداریم. قبل از پایان سال باید تکلیف مشخص شود و مشکلات برطرف شود. بازیکنان شرایط سختی دارند. این پیروزی را به همه هواداران، حامد پاکل و مصدومان تقدیم می کنیم، زیرا افراد زیادی در این مدت سلامت خود را به خطر انداختند. صدمات کار را سخت تر و شرایط تغییر را سخت می کند. مس تیم خوبی است و بازی مقابل آنها سخت است. آنها تاکتیک بازی می کنند و ما یک پیروزی ارزشمند و به موقع به دست آوردیم که در این راه کمک زیادی به ما خواهد کرد.

گل محمدی در خصوص آمار بازیکن جدید و ازبکستانی این تیم که امروز قراردادش به صورت رسمی امضا شد، گفت: او بازیکن جوانی است و می دانم آمار خوبی وجود ندارد. او ممکن است رزومه خاصی نداشته باشد اما در مسابقاتی که انجام داد خوب گلزنی کرد. شرایط جذب بازیکن برای ما به گونه ای است که محدودیت مالی داریم و جذب بازیکن در نیم فصل سخت است. این بازیکن به تازگی به تیم ملی کشورش دعوت شده و دونده است. با توجه به شرایط فعلی این گزینه را انتخاب کردیم و امیدوارم به تیم ما کمک کند.

  خطرات آرد سفید برای سلامتی چیست؟

وی در خصوص دلایل استفاده از احمد گوهری و عدم حضور فرشاد فرج در لیست امروز این تیم گفت: احمد گوهری مدت زیادی بازی نکرد اما عملکرد خوبی داشت. در این دو سالی که با حامد لاک کار کردیم، عملکرد خوبی داشت. همه بازیکنان نیاز به حمایت دارند. اگر مشکلات و شرایط داخلی تیم را بشناسید متوجه می شوید که بازیکنان تحت فشار هستند و خوب نگهداری نمی شوند. از همه هواداران می خواهیم مانند گذشته از این تیم حمایت کنند زیرا این به نفع تیم است و موفقیت تیم را تضمین می کند.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: فرج مشکل خاصی نداشت. هر بازیکنی که در لیست نباشد قطعا به دلیل شرایط تمرینی و برخی مسائل فنی از دست خواهد رفت. فرشاد مشکلی با مصدومیت نداشت. او تا الان خیلی به ما کمک کرده و همه بازیکنانی که داریم مورد توجه ما هستند و با هیچ بازیکنی مشکل نداریم و همه در خدمت تیم هستند.

وی در خصوص خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال گل محمدی گفت: قبل از بازی در این مورد صحبت کردیم. این برای باشگاه ها خوب است که از بخش دولتی به بخش خصوصی می رود. اگر در گذشته این اتفاق افتاده بود، مشکلات زیادی وجود نداشت. در گذشته فقط صحبت می کردند و قول می دادند اما الان در حال تحقق است و باید منتظر ماند و دید که این امر چگونه محقق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید