بازگشت پرسپولیس در مسیر موفقیت با پیکان!

560240 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز; در ابتدا لازم به ذکر است که گرم شدن تنور لیگ یک و هیجان آن در بالا و پایین جدول می تواند نقطه عطفی در فوتبال ما باشد که استقلال برای سومین هفته متوالی مقابل سپاهان نویدکیا به تساوی رسید. و پرسپولیس با برد مقابل پیکان که هفته گذشته استقلال فرهاد را به پایان رساند به جمع چهار تیم برتر جدول رسید، بنابراین همه این اتفاقات بالای جدول می تواند نوید یک پنج هفته هیجان انگیز برای فوتبال ما باشد، اما برد مهم پرسپولیس یحیی مقابل پیکان را می توان در نظر گرفت. از چند جهت، نکاتی که اگر از ابتدای فصل برای این تیم از نظر فنی و حواشی پیرامون تیم، پرسپولیس شرایط جدول را کاملا متفاوت از امروز و شاید در بالای جدول ببیند. .

بازگشت موفق کاپیتان جلال

به نظر من کلیشه ای ترین جمله در چند سال فوتبال ما، نیروی رهبری سید جلال حسینی در زمین است، هرچند فراتر از همه تعاریف، در زمین، کاپیتان حسینی به قلب کل تیم پرسپولیس تبدیل شده است. از هواداران گرفته تا کادرفنی و حتی بازیکنان تیم، مهم نیست، حضور او در زمین قلب آنها را می شکافد. در عین حال پرسپولیس با هدایت او عمل آرزو را در زمین بسیار راحت و آسان گذراند. سیدجلال حسینی ناخودآگاه یکی از موفقیت های جدا نشدنی و جدا نشدنی پرسپولیس در این سال هاست.

اهمیت کسب امتیاز

اما سبک و استراتژی بازی پرسپولیس با وجود اولویت هایی چون بازی زیبا و طراوت تاکتیکی، اکنون بیشتر بر روی امتیاز گرفتن در این جدال امتیازی و قهرمانی متمرکز شده است که از قضا رویکردی کاملا مناسب از سوی جریان این تیم است. کارکنان

  یک شبکه منحصر به فرد برای کلاهبرداری مالی سازمان یافته نابود شده است -

در داستان دو گل

گل حامد پاکدل یکی از گل هایی بود که پرسپولیس در این فصل واقعا از دست داد. اما ایده کامل بودن در این سبک و سیاق در تخت جمشید مدت هاست که توسط این مهاجمان فراموش شده است. در نیم فصل دوم، پاکدل توانایی خود را برای رشد خوب نشان داد، اگر فیلش، مانند برخی دیگر، هند را به یاد نیاورد.

موثر، اما همچنان ایمن است

اما حالا که صحبت از پاکدل است، حیف است که این روزها از مهاجم ازبکستانی پرسپولیس صحبتی نکنیم. مهاجمی که به همان اندازه که در زدن گل هم مطمئن است موثر است. اتفاقاً لحظه مهمی که در وجود این بازیکن به چشم می خورد، نوعی عرق ریختن روی پیراهن تیم است که به دلیل درگیری هایی که با بازیکنان و حتی داور در جریان مسابقه ایجاد می کند، برای او بیشتر مشهود است. . با این حال او برای رشد علاوه بر گلزنی نیاز به تفکر و ایده بیشتری برای بازی خود دارد.

بازگشت هیجان و امید

دیدار پرسپولیس و پیکان در حالی برگزار شد که استقلال یک ساعت زودتر امتیاز را از دست داد و به همین دلیل برای پرسپولیسی که در تعقیب آنهاست فرصتی بود تا صدایشان به گوش برسد. اما یکی از نکاتی که در بازی پرسپولیس مقابل پیکان که متفاوت از بازی های قبلی بود، غلبه بر هیجان کاذب در تیم بود که بیشترین تاثیر منفی را روی عملکرد این تیم گذاشت. برخلاف تمام فرصت های از دست رفته این فصل، پرسپولیس سعی کرد بر اساس منطق و استراتژی خودش و مختص این دیدار بازی کند.

  یارانه های نقدی و یارانه های جدید با هم ترکیب شدند

بدون عملکرد؛ نتیجه اعتماد

شاید بتوان علی نعمتی را بهترین خرید پرسپولیس در این فصل نامید، اما مشکلات فنی و اتفاقات این فصل نیز برای او بی تاثیر نبوده است. حالا با گلی که در دربی با سر به ثمر رساند و در بازی با پیکان آن را به همان شکل اصلی کپی کرد، در حالی که تنها اعتماد به نفس لازم را به دست آورد، کاریزمای مناسب برای ثبات در تیم پرسپولیس را دارد. آورده شده. این موارد در آینده می تواند کیفیت بازی او را تحت تاثیر این شخصیت و ثبات به ما نشان دهد.
پرسپولیس؛ مدل پنج دفاعی

پنج دفاع پرسپولیس با کشف علیرضا ابراهیمی همراه بود که البته در این فضای محدود تسلط بالای خود را در توپ های بلند نشان داد. خروج پنج مدافع در بیش از نیمی از نیمه دوم نشان از فشار پیکان و اضافه شدن مهاجمان آنها به دروازه پرسپولیس داشت. اما پرسپولیس 10 گل باخت و به دلیل کمبود بازیکن تغییر ترکیب داد و در نهایت به ابراهیمی رسید، شاید او باید قدردان اخراج کاپیتان آلیشیا باشد.

عادت خوب برای برنده شدن

پرسپولیس عادت به برد آزاد دارد اما در پنج هفته آینده باید سایر بازی ها را خارج از خانه انجام دهد. حالا گل محمدی و تیمش باید برای رسیدن به خواسته خود از این چالش عبور کنند وگرنه تاریخ قهرمانی عملا حذف می شود.

حرف راست جان

یحیی گل محمدی پس از این دیدار با اعتماد به نفس بالایی مصاحبه کرد. لیگ به تازگی شروع شده و هنوز نکات مهمی برای ما و حریف باقی مانده است. بدون شک این جمله بی نظیر است و اگر آن را بهترین مصاحبه با سرمربی فصل گذشته پرسپولیس بنامیم بیهوده نمی گوییم. از چنین دیالوگ هایی می توان برای تحریک مثبت تیم استفاده کرد و از آن برای بحث روانشناختی در تیم بیشترین بهره را برد. بدون تعارف، نوع مصاحبه ها و نشست های خبری بعد و قبل از مسابقه تاثیر روانی زیادی روی شرایط تیم ها دارد و اغلب مربیان ما در این زمینه آموزش ندیده اند و مشاوران مناسبی ندارند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

امیر کریمی

دیدگاهتان را بنویسید