بازگشت شگفت انگیز گواردیولا / شاگردان من سیتی قهرمان لیگ جزیره شدند!

563514 خبر ناگهانی

هفته سی و هشتم لیگ برتر انگلیس یکشنبه شب آخرین هفته خود را با ده بازی سپری می کند تا تیم قهرمان بین دو تیم سیتی و لیورپول و تکلیف آخرین سهمیه لیگ برتر و تکلیف آخرین تکلیف مشخص شود. تیم سقوط
هنوز سوت به صدا در نیامده بود که ولورهمپتون در دقیقه 3 بازی با پاس راول ال جیمنز گل اول بازی را از نتو به ثمر رساند و این خبر هواداران سیتی را به وجد آورد. مسابقه را تراز کنید. هر چند با این نتیجه سیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس هم شد.
در حالی که لیورپول 1-1 بود، نباید اتفاقی می افتاد و سیتی در دقیقه 36 از روی سانتری از جناح چپ با ضربه سر دروازه سیتی را باز کرد تا میهمان 1-9 پیش بیفتد.
یکی از مهمترین دیدارهای نیمه اول پیروزی 2-0 تاتنهام مقابل نوریچ بود که با آن تاتنهام به عنوان تیم چهارم سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرد.
در ابتدای نیمه دوم سیتی با دو تعویض تلاش کرد تا نتیجه را برگرداند و حالا هر دو تیم 90 امتیازی شده اند و تا دقیقه 75 بازی سیتی با یک گل همچنان قهرمان لیگ برتر بود. تفاوت.
در تیم های سقوط، برنلی با نتیجه 2-1 مغلوب نیوکاسل شد و لیدز و برنتفورد با نتیجه 2-1 به سود لیدز پیروز شدند و برنلی در دسته پایین باقی ماند.
“آتش بازی اتحاد شهر”

در حالی که بازی در دقیقه 76 ادامه داشت و استون ویلا 2-0 میزبان قدرتمندش بود، سیتی از خواب بیدار شد و در 6 دقیقه بازی را 3-2 برد و سیتی را مانند سال گذشته قهرمان لیگ برتر کرد. انگلستان شد.
ابتدا در دقیقه 76 گوندوگان با ضربه سر رحیم استرلینگ دروازه را باز کرد و کمتر از دو دقیقه پس از گل اول سیتی، رودری با ضربه ای زیبا از روی پاس زینچنکو دروازه را باز کرد. این دیدار با تساوی 2-2 به پایان رسید و لیورپول نیز در خانه مقابل لیورپول با نتیجه 1-1 پیروز شد و بازی همچنان ادامه دارد که گوندوگان با پاس کوین دی بروین در دقیقه 81 دروازه استون ویلا را باز کرد. 3 بر 2 به سود سیتی بود، صلاح و رابرتسون در دقیقه 84 و 89 بازی را 3 بر 1 کردند و با این دیدار سیتی قهرمانی و جالب اینکه سیتی 5 سال را تکرار کرد. او در گذشته چهار بار قهرمان شده است و این نشان از قدرت سیتی در سال های اخیر دارد.
لیورپول، چلسی با 92 امتیاز، چلسی 74 و تاتنهام با 71 امتیاز به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند و برنلی، نورویچ و واتفورد در چمپیونزلیگ سقوط کردند.

  هزینه تولید محلول افزایش گلدهی گیاه توسط محققی از دانشگاه آزاد / نمونه خارجی 1800 دلار است.

نویسنده: محسن بهدار

دیدگاهتان را بنویسید