بازگشت اروپا به میز مذاکره با ایران

575447 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، جریان ضدانقلاب و برانداز تلاش کرده است «مذاکرات» با ایران را از ذهن مقامات اروپایی و آمریکایی پاک کند و وانمود کند که مذاکره با ایران دیگر در دستور کار غرب نیست. حمایت از شورش های اخیر در ایران.

بر این اساس، برخی از مقامات غربی، اعضای اتحادیه اروپا و آمریکا در حمایت از قیام ها و شورش ها در ایران، بارها مدعی شده اند که مذاکره با ایران دیگر در دستور کار آنها نیست و به جای مذاکره، بر تحولات متمرکز شده اند. در ایران (شورش ها) که این مواضع در قالب آن است. این امر با استقبال گسترده رسانه های فارسی زبان مستقر در لندن مواجه شد و به عنوان حمایت از شورشیان گزارش شد.

اما دیروز در دیدار – که آقای بورل لازم دانست – این مقام سیاست خارجی اتحادیه اروپا با امیر عبداللهیان، برای اولین بار پس از ناآرامی ها گفت که با وزیر امور خارجه ایران برای احیای برجام به «توافق» رسیده است. بر اساس «مذاکرات وین».

توافق برای احیای برجام را می توان عقب نشینی اروپا و غرب از مواضع قبلی و بازگشت به دوران پیش از شورش مذاکرات دانست و این مهم است، یعنی آمریکا و غرب پس از استفاده از مخالفان. و رسانه های فارسی زبان لندن به عنوان ابزار، پشت خود را خالی کردند و وارد عرصه شدند.مذاکرات با ایران برای رفع تحریم های غیرقانونی بازگشته است.

بازگشت آمریکا و اروپا به پای میز مذاکره برای احیای برجام در حالی اعلام شد که جنبش خرابکارانه، منافقین مقیم آلبانی و رسانه های فارسی در لندن مدعی بودند که مذاکرات با ایران به دلیل آنچه که از وقایع اخیر دریافته اند به بن بست خورده است. در ایران و اینکه مذاکرات بر سر برنامه هسته ای به هیچ وجه پیش نخواهد رفت.

  رهبر معظم انقلاب درگذشت فرزند امیر پوردستان را تسلیت گفتند

جنبش ضدانقلاب در نامه‌ها، پیام‌ها و دیدارهای علنی و محرمانه خود با مقامات آمریکایی و غربی، بر مخالفت با هرگونه مذاکره با ایران تاکید کرده و گفته است که اروپا برای حمایت از جریان برانداز باید با ایرانیان دیدار رسمی داشته باشد. مخالفت مقامات و مذاکرات با لغو تحریم ها؛ درخواستی که با اظهارات این مقام سیاست خارجی اتحادیه اروپا و درخواست وی برای ادامه مذاکرات برای احیای برجام به کلی نادیده گرفته شد.

اما جنبش ضدانقلاب، اپوزیسیون خارجی و شبکه ضد ایرانی که در سه ماه اخیر مورد حمایت عمومی بین المللی قرار گرفته بودند، حمایت بین المللی خود را از دست دادند. زیرا اروپا، آمریکا و حتی عربستان سعودی به دنبال مذاکره با ایران هستند و این پیام روشنی به شبکه ضد انقلاب دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید