بازدید نمایندگان اقتصادی و سیاسی کشور از دستاوردهای بانک تعاون توسعه در وزارت مردم

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سید محمد حسینی نایب رئیس مجلس به همراه حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه بانک تعاون توسعه تعاون بازدید کردند. نمایشگاه دستاوردهای مردمی

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک تخصصی در بخش تعاون، فعالیت های عمرانی برای تقویت بخش مهمی از اقتصاد کشور را بر عهده دارد.

سید محمد حسینی، نایب رئیس مجلس در بازدید از غرفه این بانک گفت: این بانک به وضوح از سوی مقامات ارشد دولتی و مجلس تحت تعقیب قرار دارد.

حجت الله مهدیان، مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این غرفه به مسئولان گفت: سرمایه این بانک در حال حاضر 32 هزار میلیارد ریال است که برای افزایش اعتبارات بانک برای حمایت از تعاونی ها و کارآفرینان ضروری به نظر می رسد.

وی افزود: بانک توسعه تعاون در مدت 6 ماه 147 هزار میلیارد ریال تسهیلات به وزارت امور مردم پرداخت کرده و هزینه های این بانک تاکنون به 370 هزار میلیارد ریال رسیده است.

مهدیان خاطرنشان کرد: اعتبارات حمایتی و تکلیفی این بانک برای حمایت از اقشار کم برخوردار به منظور ایجاد اشتغال در شش ماه گذشته ۱۴ هزار میلیارد ریال و برای بنگاه‌های کوچک و متوسط ​​۷.۵ میلیارد ریال و دانش‌آموزی ۴۸۷۰ میلیارد ریال بوده است. شرکت های مستقر و 2140 میلیارد ریال در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری تسهیلات پرداخت شده است.

گفتنی است، مدیران ارشد بانک تعاون توسعه نیز در نمایشگاه دستاوردهای شش ماهه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در غرفه این بانک حضور یافتند.

  شروع ویرایش اطلاعات داوطلبان طرح ملی مسکن

دیدگاهتان را بنویسید