بازدید مدیرعامل بانک تجارت از صنایع فولاد خوزستان

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، دکتر هادی اخلاقی فیض مدیرعامل بانک تجارت روز چهارشنبه 13 بهمن ماه به منظور حمایت و جلوگیری از تولید محصولات ایرانی با مدیران اجرایی فولاد خوزستان و آتیه میانه با مشتریان بانک تجارت در استان خوزستان دیدار و گفتگو کرد. شرق. انها بازدید کردند. مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به تجربه و توانمندی های بیش از چهار دهه ای بانک تجارت در همکاری با بخش های مختلف اقتصاد در شبکه بانکی کشور گفت: استان خوزستان مملو از منابع طبیعی ارزشمند و عظیم و متنوع صنعتی و کشاورزی است. موجب خرسندی است که توسعه بیشتر این استان به طور مستقیم در تحقق اهداف اقتصادی کشور موثر خواهد بود.

دکتر احلاگی با بیان اینکه بانک تجارت در یکی از مهم ترین برنامه های استانی خود کمک های اشتغال و توسعه را به استان خوزستان ارائه کرده است، افزود: بانک تجارت به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور دارای تجربه و توان زیادی در این زمینه است. از خدمات اعتباری اعم از گشایش اعتبار اسنادی و صدور ضمانت نامه می تواند تسهیل گر و دستیار شرکت ها و صنایع مختلف استان برای دستیابی به اهداف آتی باشد.

مدیرعامل بانک تجارت همچنین به جایگاه و توانمندی های این بانک در حوزه خدمات بین المللی بانکی و ارزی اشاره کرد و گفت: بانک تجارت با شعب و واحدهای بانکی خود در نقاط مختلف جهان تسهیلات ارزنده ای را در اختیار صنعتگران و تولیدکنندگان قرار می دهد و این خدمات می تواند متناسب با نیاز صنعتگران و شرکت های مختلف استان خوزستان باشد.

  کپی رایتینگ کاغذی را از امروز حذف کنید

دکتر اخلاقی همچنین بر لزوم رسیدگی به دغدغه های کارکنان مشتریان بانک تاکید و آمادگی بانک تجارت را برای ارائه خدمات و تسهیلات جدید بانکی به آنها اعلام کرد.

بازدید از شرکت های فولاد خوزستان و آتیه در خاورمیانه و گفتگو با مدیران این شرکت ها و همچنین دیدار با یدالله پروانه زاده از سرمایه گذاران خوزستانی از برنامه های مدیرعامل بانک تجارت و هیئت همراه در این سفر بود. به این استان سفر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید