بازار جدید ایران خودرو اعلام شد!

به گزارش مستقل آنلاین؛ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از صادرات محصولات این شرکت به روسیه خبر داد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز صادرات به روسیه خبر داد و گفت: تا پایان امسال حدود دو هزار دستگاه تارا و دانا را به بازار روسیه صادر خواهیم کرد.

به گزارش ایکوپرس، مهدی خطیبی در مراسم تبیین توانمندسازی بانوان گروه صنعتی ایران خودرو که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و با حضور جمعی از بانوان شاغل در رسانه های بین المللی برگزار شد، گفت: : اگر ایران خودرو امروز از نظر شاخص های کمی کیفیت و رشد چشمگیری داشته و نسبت به سال قبل در جایگاه بسیار بالاتری قرار گرفته است. البته همکاران ما که زنان، مادران و دختران این کره خاکی هستند، نقش مهمی در تحقق آن داشته اند.

وی با بیان اینکه بخش مهمی از اقدامات در گروه صنعتی ایران خودرو توسط بانوان انجام می شود، گفت: این بانوان در حد توان و انرژی به وظایف خود عمل می کنند.

خطیبی ادامه داد: همچنین توانسته ایم رکوردهای مختلفی را در تولید، فروش، تحویل، کیفیت، صادرات، توجه به شرکت های دانش بنیان و… ایران خودرو به ثبت برسانیم. ما این را مدیون زنان همکار این مجموعه هستیم.

وی با تشریح عملکرد و حضور بخش صادرات در بازارهای بین المللی به برنامه صادرات 3500 دستگاه خودرو به آذربایجان اشاره کرد و اظهار داشت: این رقم معادل 50 درصد از کل خودروهایی است که در چند سال گذشته به این کشور صادر شده است. .

خطیبی با اشاره به تنوع سبد محصولات صادراتی آذربایجان گفت: خودروی دانا به سبد محصولات صادراتی اضافه شده است و خودروهای تارا و سورن نیز به صورت مونتاژی به این کشور صادر می شود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

وی همچنین به افزایش صادرات خودرو به روسیه اشاره کرد و گفت: ایران خودرو امسال با 21 شرکت زیرمجموعه خود در نمایشگاه خودرو مسکو حضور یافت و توانست پس از حضور در نمایشگاه بازار خوبی را توسعه دهد. ایران خودرو به خصوص در بخش خودروهای سنگین و قطعات موتور می تواند عملکرد خوبی داشته باشد و در روسیه حضور موثری داشته باشد.

لازم به ذکر است در ابتدای این مراسم که با حضور معاون تامین و تولید ایران خودرو برگزار شد، از خطوط تولید و مرکز تحقیقات ایران خودرو و از دستاوردها و محصولات جدید بازدید شد. همچنین در حاشیه این بازدید از تعدادی از بانوانی که در عرصه تولید ایران خودرو زحمات زیادی کشیدند قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید