بارداری دروغین به خاطر تعطیلات!

زنی در گرجستان بارها اعلام کرده است که باردار شده است تا هم حقوق و هم مرخصی دریافت کند. اما وقتی همکارانش او را دیدند، به برخی از حرکات او مشکوک شدند. تا اینکه این پرونده در اکتبر 2020 فاش شد.

در این زمان بود که او به رئیسش گفت که منتظر فرزند بعدی اش است و می خواهد از مرخصی زایمان با حقوق استفاده کند. او باید یک سال مرخصی با حقوق می گرفت تا همه چیز فاش شود.

همکاران او معتقدند که نفخ ربطی به بارداری ندارد و کمی غیر طبیعی است. احساس کردند که برای نشان دادن باردار بودنش شکم درست کرده و این شکم مصنوعی است.

همه چیز مشکوک تر شد وقتی گفت: او نوزاد خود را به دنیا آورد و سپس عکس هایی را برای همکارانش ارسال کرد. همکارانش با دیدن عکس ها مشکوک تر شدند.

طراحی آنقدرها هم بی نقص نبود و متوجه شدند که رنگ پوست نوزاد به هیچ وجه با رنگ پوست والدینش مطابقت ندارد. جالب است بدانید شوهر این خانم; بعد از زایمان همسرش هم به رئیس نامه نوشت که همسرم نمی تواند سر کار بیاید و باید مدتی استراحت کند.

اوضاع بدتر شد زیرا همکاران و کسانی که با او در شرکت کار می کردند شک و تردید بیشتری پیدا کردند و سعی کردند سوابق پزشکی و بیمه او را بررسی کنند و متوجه شدند که از آن زمان تاکنون هیچ سابقه آزمایش بارداری و غیره وجود نداشته است. بسیار ناشناخته.

وقتی متوجه شدند که او دروغ می گوید. برای مجازات این کلاهبرداری کار او را به صورت قانونی ادامه دادند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید