این کپسول به جای گاز حاوی شیشه و هروئین بود!

سید روح اله لطیفی در خصوص کشفیات جدید گمرک در حوزه مواد مخدر افزود: کامیون با همکاری و مسئولیت بخش خصوصی متوقف شد، اگرچه راننده از کشور خارج شد، قطار توسط مربیان سگ کارآگاه در خارج از محدوده گمرکی کنترل شد 105 کیلوگرم هروئین از کامیون در استان آذربایجان شرقی کشف شد.

لطیفی در خصوص کشفی دیگر در شرق کشور افزود: ماموران گمرک در گمرک دوغارون استان خراسان رضوی با مشکوک شدن به یک عدد کپسول گاز مایع، معاینه و اسکن آن را در دستور کار خود قرار دادند و به وزن پنج کیلوگرم و 300 گرم شیشه و یک عدد فایند رسیدند. یک کیلو و 100 گرم هروئین فشرده که به طرز ماهرانه ای در یک کپسول گاز تعبیه شده است.

سخنگوی گمرک در خصوص شیوه جدید ارسال مواد گفت: ماموران گمرک در اداره پست فرودگاه امام (ره) موفق شدند 832 گرم تریاک را از داخل ارگ که مقصد پستی این کشور که ماموران گمرک نیز هستند کشف و ضبط کنند. مخفی نشد و مواد مخدر به مقصد خود در انگلستان نرسید.

وی در خصوص کشفی دیگر در شمال غرب کشور گفت: مربیان ردیابی سگ های ردیاب رازی در استان آذربایجان غربی موفق شدند چهار بطری پلاستیکی حاوی تریاک را از داخل باک یک دستگاه خودرو سمند که قصد خروج از کشور را داشت خارج کنند. ترکیه از طریق گمرک رازی «یک وزنه چهار کیلویی پیدا کنید.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید