این نیمی از داستان بود!

561528 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، El Cl k sico کوچولو شب گذشته در منچستر کیلومترها دورتر از اسپانیا برگزار شد و در نهایت کاتالان محبوب توانست با شکست دادن دشمن دیرینه بارسلونا به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

شاید اگر حریف منچسترسیتی تیمی غیر از کهکشانی‌های مادرید بود، می‌توانستیم با اطمینان شاگردان گواردیولا را به عنوان یکی از فینالیست‌های لیگ قهرمانان اروپا معرفی کنیم، اما وقتی نوبت به رئال مادرید می‌رسد، باید منتظر ماند و فکر کرد، زیرا پادشاهان فوتبال می‌توانند کاری بکنید.

رئال مادرید نتایج بدتر را جبران کرد، در مسابقات سخت‌تر پیروز شد و نبردهای بزرگ‌تری را برد. لازم نیست برای اثبات این موضوع به ذهن خود فشار بیاوریم، فقط باید به یکی دو ماه پیش برگردیم، زمانی که در دیدار مقابل پاری سن ژرمن بازگشتی رویایی داشتیم تا نشان دهیم پادشاه فوتبال کیست.

برای رئال، بازی تازه شروع شده است، نیمی از داستان بود، نیمه دیگر در سانتیاگو برنابئو است، جایی که قطعا شب سختی برای رقبا خواهد بود، ورزشگاهی که شب های زیادی را در لیگ قهرمانان اروپا به خود دید، پیروزی های بزرگی را تجربه کرد و بزرگان فوتبال این قدم را برداشتند.

قطعا حفظ این نتیجه برای شاگردان گواردیولا در مادرید بسیار سخت خواهد بود. حضور هواداران، جو سانتیاگو برنابئو در شب های لیگ قهرمانان اروپا که همیشه برای کهکشانی ها جادو بوده و حضور کریم بنزما همه چیزهایی است که رئال مادرید را به بازی برگشت امیدوار می کند.

مهمترین چیز برای رئال مادرید در لیگ قهرمانان این است که آنها هرگز تسلیم نمی شوند، تسلیم نمی شوند و تا آخرین ثانیه خطرناک هستند، آنها بارها این را ثابت کرده اند.
اگر به بازگشت کهکشانی ها در بازی شک دارید و به فینال می رسید، جمله معروف «رئال مادرید همیشه رئال مادرید است و هر ثانیه می تواند خطرناک باشد» را به خاطر بسپارید.

  شرایط ویزا برای شرکت کنندگان جام جهانی 2022 برای سفر به ایران

معتبی احسانی

دیدگاهتان را بنویسید