این قهرمانی جواب تمام زحمات مسی برای فوتبال بود

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد تیم ملی کشورش آرژانتین با شایستگی قهرمان جام جهانی 2022 قطر شد.

گابریل کالدرون که تجربه مدیریت پرسپولیس را در کارنامه خود دارد، درباره قهرمانی آرژانتین گفت: آرژانتین خیلی بهتر از فرانسه بود و شایسته کسب این پیروزی بود. فرانسه بهترین تیم جام جهانی بود، اما آرژانتین کاری کرد که نتوانست در تمام بازی ها انجام دهد. موضوع این است که فرانسه قهرمان جهان شد و با توجه به اینکه بازیکنان خوبی در ترکیب خود دارد از جمله امباپه بازیکنی که با دو حرکت بازی را به تساوی کشاند و بعد از گل سوم آرژانتین دوباره بازی را مساوی کرد اما خوب برای اولین بار شاهد عدالت در فوتبال بودیم. و تیم بهتر برنده مسابقه شد.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت های خود گفت: آرژانتین در فینال از هوش تاکتیکی و قدرت تیمی بالایی برخوردار بود. آنها مقابل بهترین تیم جهان بازی کردند و در نهایت پیروز شدند. در این دیدار دو تیم برتر جهان را مقابل هم دیدیم و آرژانتین بهترین تیم این دیدار بود. همانطور که گفتم اولین بار عدالت برقرار شد زیرا در غیر این صورت عدالت وجود نداشت و فرانسه بدون هیچ کاری برنده مسابقه بود. اگر دروازه بان تیم کشورمان (امیلیانو مارتینز) ضربه مهاجم فرانسوی (کولو موانی) را در آخرین لحظات بازی با نتیجه 3 بر 3 مهار نمی کرد، بدون شک فرانسه قهرمان جهان می شد. در چنین حالتی عدالت وجود نخواهد داشت.

کالدرون همچنین از برنده هفت بار توپ طلا که نقش مهمی در قهرمانی آلبی سلسته در شب گذشته داشت، تمجید کرد. لئو بهترین بازیکن جهان در 15 سال گذشته بود و تنها عنوانی که کسب نکرد جام جهانی بود. مسی شایسته این عنوان بود که قدر چنین فوتبالی را بداند. این قهرمانی جواب تمام زحمات مسی برای فوتبال بود. مسی لیاقت این جام را داشت حتی اگر بازی نمی کرد، اما خب عدالت هم برای مسی و هم برای تیم ملی آرژانتین اجرا شد.

  اکران جدید شروین حاجی پور + فیلم

هورفکان سرمربی آرژانتینی تیم امارات در پایان از لیونل اسکالونی و کادر فنی اش که توانستند آلبی سلسته را به کوپا آمریکا و جام جهانی هدایت کنند و نقش بسزایی در این موفقیت داشتند، تمجید کرد. : در خصوص کادر فنی ایشان. آنها بازی را فوق العاده مدیریت کردند و باعث شدند تیم خوب فرانسه تیمی کوچک به نظر برسد و کاری از پیش نبرد، این نشان دهنده صلاحیت آرژانتین است.

دیدگاهتان را بنویسید