این زن تظاهر به کشته شدن داشت!

پس از این تماس یک تیم جنایی به محل رفتند. با توجه به اینکه آتش نشانان موفق به مهار آتش شدند، مأموران به خودرو نزدیک شدند و متوجه تجهیزات سوخته و موهای اطراف خودرو شدند.

این تا زمانی بود که ردی از راننده خودرو پیدا شد. ماموران صحنه را در اطراف محل تصادف بازرسی کردند، احتمالاً زمانی که راننده رها شده بود. اما جست و جو برای یافتن زمین ناموفق بود و اثری از راننده پیدا نشد.

با استعلام شماره ثبت پژو 405 هویت مالک آن مهدی مشخص شد. در بررسی ها مشخص شد که مهدی روز قبل از حادثه به پلیس خبر داده بود که همسرش ناپدید شده است.

بنابراین پلیس به سراغ مهدی رفت و مرد میانسال در تحقیقات گفت: روز پنجشنبه با همسرم درگیر شدم. وقتی درگیری بالا گرفت، همسرم سوار یک پژو شد و از خانه خارج شد.

بعد از آن هر چه با تلفن همراه همسرم مژگان تماس گرفتم فایده ای نداشت. مجبور شدم با پلیس و شماره ثبت نامم تماس بگیرم.

ناپدید شدن مویگان، اختلاف با همسرش و یک خودروی سوخته در ته دره، تیم جنایی را بر آن داشت تا حدس بزنند زن میانسال قربانی خشم شوهرش شده و خودرو به داخل دره سقوط کرده و آتش گرفته است. به عنوان سناریوی نابودی سرنخ ها. در این زمینه به صورت گسترده تری انجام شده است.

انتقام شوهر

در حالی که مویگان کشته شده به نظر می رسید، تحقیقات جنایی نشان داد که زن میانسال زنده است و پس از اینکه مجبور به ترک خانه شد، خانه پدرش را در یکی از شهرها ترک کرد.

  آیا سهام سایپا و ایران خودرو واگذار می شود؟

پس از شناسایی و احضار به دادگاه، وی مورد بازجویی قرار گرفت و در حالی که معمای نحوه انتقال خودرو به منطقه وردیج و آتش زدن آن در هاله ای از ابهام قرار گرفت، مویگان آن را برای تیم جنایی فاش کرد.

زن میانسال گفت: از دست همسرم خسته شده ام، آن روز آنقدر عصبانی بودم که تصمیم گرفتم به زندگی ام پایان دهم. روز حادثه پس از خروج از خانه با یکی از اقوام به نام مریم تماس گرفتم که خیلی عصبانی بودم و نقشه ای را که در سر داشتم توضیح دادم اما مریم سعی کرد من را از تصمیمی که گرفته بودم منصرف کند. او مدام به شما می گفت که به فکر فرزندانتان باشید و تصمیم اشتباه نگیرید.

مژگان ادامه داد: در حالی که پشت فرمان به سمت وردیج حرکت می کردم، در آن زمان می خواستم خودکشی کنم. اما وقتی به پرتگاه رسیدم به یاد حرفه مریم افتادم و تصویر فرزندانم جلوی چشمم ظاهر شد. در آخرین لحظه نظرم تغییر کرد و دست از خودکشی کشیدم.

اما من همچنان با مهدی قهر بودم و باید از او انتقام می گرفتم. بنابراین با تصمیمی ناگهانی از ماشین پیاده شدم و از شر آن خلاص شدم و به پرتگاه پرتاب کردم. بعد از آتش گرفتن ماشین رفتم و به خانه پدرم رفتم. فکر نمی کردم ماشین سوخته جرم باشد.

پس از اظهارات زن میانسال، مهدی از قتل همسرش تبرئه شد، اما پس از شنیدن اظهارات مویگان از وی به دلیل آتش زدن خودرویش شکایت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید