این زن با 70 ضربه چاقو مادرشوهرش را کشت

ظهر پنجشنبه تلفن پلیس 110 زنگ خورد و خبر جنایتی هولناک در صداوسیما پخش شد. یک زن مسن در طبقه اول ویلایی در بلوار توس کشته شد!

بلافاصله پس از دریافت این خبر، جمعی از ماموران کلانتری آبکوه به فرماندهی سرهنگ محمدعلی محمدی رئیس پلیس راهور به آدرس مشخص شده مراجعه و به بررسی موضوع پرداختند. آنها با تایید این خبر و رزرو صحنه جنایت به قاضی ویژه قتل عمد از غرق شدن جسد بی جان پیرزن در طبقه پذیرش در خون خبر دادند.

دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات تخصصی در محل آغاز شد. قاضی میرزایی که در مراحل اولیه تحقیقات به جنایت خانوادگی پی برد، ابتدا از عروس خانواده که با دست خون آلود و بانداژ در محل حضور داشت، بازجویی کرد. عروس 25 ساله مدعی است: دقایقی پیش پدرشوهرم عصبانی به خانه آمد و پس از مشاجره با همسرش به او ضربه چاقو زد.

من ترسیدم و فرار کردم اما او به سمت من آمد و قصد کشتن من را داشت که دستش را جلوی چاقو گرفتم و او مجروح شد و سپس مرا با همان وضعیت رها کرد و از خانه فرار کرد!

در آن زمان دختر مقتول که اولین فردی بود که پس از جنایت وارد خانه پدری شده بود به منشی دادگاه گفت: وقتی با شنیدن ماجرای قتل مادرم ترسیده به خانه آمدم، عروس ما در خانه تنها بود و همین کار را کرد. بیانیه به گزارش خراسان، قاضی شعبه 211 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد که به رفتار و گفتار عروس مشکوک شده بود از او خواست گروه را باز کند!

  شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی قطعنامه ای علیه روسیه صادر کرد

قاضی نگاهی به زخم بازوی عروس انداخت و بلافاصله متوجه خود جراحتی شد! و او را در گیرودار سوالات تخصصی قرار داد، اما عروس جوان با تناقض های مختلف سعی کرد راهی برای فرار از این مسائل بیابد و هر بار داستانی از زخمی شدن دستش تعریف می کرد در حالی که دختر شش ساله عروس به نظر می رسید. محراز، قاضی، نزد مادرش می دود و می گوید: مادرم با چاقو مجروح شده است! برایش بانداژ هم آوردم که خونریزی نکند! زن جوان که تمام راه های دیگر را مسدود کرده بود، ناگهان فریاد زد: «خودم او را کشتم!

عروس جوان که چاره ای جز گفتن حقیقت نداشت، با اشاره به سرزنش ها، نیش ها و کنایه های مادرشوهرش گفت: هفت سال پیش که عروس این خانواده شدم همیشه تحقیر شده بودم. پدرم 10 سال پیش به اتهام قتل دستگیر شد و همیشه مثل چکش به سرم می زدند و همه چیز را به گردن من می انداختند.

سعی کردم این سرزنش ها و توهین ها را تحمل کنم چون در طبقه بالا در خانه آنها زندگی می کردم و نمی توانستم حرفی بزنم اما وقتی گفت: «باید از خانه بروی!» خیلی ناراحت شدم! همسرم رفته بود سر کار و جز من و مادرشوهرم کسی خانه نبود! با همین عصبانیت رفتم پایین و به مادرشوهرم گفتم از من چی میخوای؟

گفت همه رو میکشی! پس بهتر است خانه را تخلیه کنید و به جای دیگری بروید! از این جمله چیزی نفهمیدم چاقو را برداشتم و چند ضربه به بدنش زدم. نفهمیدم چقدر ضربه زد چون خیلی عصبانی بودم! بعد همون موقع جنازه خون آلودش رو گذاشتم و رفتم بالا!

  شایعات و فشار رسانه ای روی طارمی روی داوران تاثیر گذاشت

فکر می کردم دخترم خواب است، نقشه ای کشیدم که پدرشوهرم را مقصر قتل بدانم، با همان چاقو دستم را زخمی کردم و چاقو را روی پشت بام همسایه ها انداختم! بعد فهمیدم دخترم بیداره! اما جست و جوی کارآگاهان با دستور مقام قضایی برای کشف سلاح قتل (چاقو) نتیجه ای نداشت. قاضی میرزایی که متوجه دروغ گفتن عروس جوان در مورد چاقو شده بود، سوال دیگری از وی پرسید در حالی که متهم قتل برای خلاصی از این سوالات به توالت اشاره کرد و گفت: چاقو را داخل چاه انداختم!

دقایقی بعد با کشف چاقوی خونین، ماجرای این جنایت هولناک در ساعتی فاش شد و عروس جوان که با حدود 70 ضربه چاقو مادرشوهر 66 ساله خود را به قتل رسانده بود، به زندان منتقل شد. بازداشت به دستور قاضی میرزایی برای تحقیقات بیشتر در گوشه های پنهان. ادامه./ رکنا

دیدگاهتان را بنویسید