این دزدها به گاردریل ها رحم نکردند

سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: ماموران کلانتری گوامداش در گشت زنی نامحسوس به دو نفر که در پارک سرگردان بودند مشکوک شدند و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: مراقبت های ویژه ادامه داشت تا اینکه متهمان اقدام به سرقت تجهیزات ایستگاه آبیاری و سرقت شیر ​​آهنی محفظه گاز کردند.

فرمانده پلیس شهر ری گفت: سارقان در یک حمله در محل دستگیر شدند و بسیاری از اقلام مسروقه از جمله تعدادی کفش و یک سوپاپ گاز از سارقان کشف شد.

سارقان پس از تحقیقات پلیسی به 4 فقره سرقت لوازم آبیاری و فاضلاب و همچنین یک مورد زورگیری اعتراف و پس از تکمیل پرونده متهم به مراجع قضایی معرفی شدند.

چگونه سارقان را از گاردریل دستگیر کنیم

وی افزود: در پی گزارش مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سرقت گاردریل های بزرگراه آزادگان در محدوده 13 آبان بلافاصله تیم عملیاتی پلیس 168 13 آبان به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: پس از حضور ماموران، مشاهده شد که دو نفر پیچ ها را باز کرده و گاردریل ها را به سرقت برده اند که در این اقدام سارقان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ جلیلیان گفت: متهمان در تحقیقات انجام شده گفتند که پس از بازکردن پیچ های گاردریل، یکی دیگر از همدستان وانت نیسان بلافاصله در محل حاضر شده و گاردریل ها را در وانت نیسان بار کرده و به فروش رسانده است.

متهمان پس از خاتمه پرونده روانه دادسرا خواهند شد و جزئیات پرونده ادامه دارد.

  کمبود تاریخی نیروی کار در بریتانیا

دیدگاهتان را بنویسید