این دختر آینده را با لمس اشیا + فیلم و عکس می بیند

به گزارش مستقل آنلاین؛ روز پیش نوشت: تیم برتون کارگردانی است که هنر کمیاب خلق فضاهای ترسناک مفرح و جذاب را دارد. سریال «چهارشنبه» با فضایی مرموز و داستانی جذاب و دلربا آخرین اجرای اوست.

سریال چهارشنبه بر اساس یک کمیک قدیمی به نام خانواده آدامز ساخته شده است. خانواده ای ثروتمند و عجیب با علایق و روحیات تاریک و جادویی. وانزدی نام دختر این خانواده است که این سریال جدید درباره اوست (همانطور که از نامش پیداست). سریال چهارشنبه به کارگردانی تیم برتون; کارگردانی که ما با فیلم های جذاب و خاصش مانند ادوارد دست قیچی، عروس مرده و چارلی و کارخانه شکلات سازی می شناسیم.

داستان سریال از جایی شروع می شود که چهارشنبه مقداری پیرانا را به داخل استخر مدرسه می اندازد و باعث جراحت بسیار شرم آور یکی از دانش آموزان می شود! والدین ونزدی تصمیم گرفتند او را به مدرسه شبانه روزی Nevermore در شهر کوچک جریکو بفرستند. مدرسه ای برای افراد عجیب و غریب که با افراد دیگر متفاوت هستند. از گرگینه و بی چهره گرفته تا گورگون و پری دریایی.

نورمور به نوعی شبیه هاگوارتز است. پر از نوجوانانی که هر کدام دارای نوعی قدرت جادویی هستند. خود ونزادی ویژگی بسیار خاصی دارد که گاهی اوقات با دست زدن به اشیا می تواند صحنه هایی از آینده را ببیند.

دختر عجیب و غریب (2)

ورود نورمور در روز چهارشنبه مصادف با کشف یک هیولای وحشی و قاتل در جنگل اطراف شهر جریکو است. هیولایی که در قسمت دوم می آموزیم که می تواند به انسان تبدیل شود.

از طرفی ونزدی پس از دیدن صحنه هایی از آینده متوجه می شود که باید در تخریب مدرسه نورمور نقش داشته باشد. اما نمی داند چرا باید در آینده چنین کاری را انجام دهد و چرا باید با فردی که چهارصد سال پیش در این شهر زندگی می کرد، این کار را انجام دهد!

  کاهش 0.24 درصدی قیمت جهانی طلا

مجموعه «چهارشنبه» پر از معماها و داستان های جذاب و اسرارآمیز است که به طور متعادل در کنار هم جریان دارند و ما را بیش از پیش به درون داستان می کشانند.

عناصر جالب و عجیب زیادی در این سریال وجود دارد: یک انجمن مخفی زیرزمینی; کتاب جادویی آینده؛ هیولای وحشی؛ کلانتری جدی و سرسخت که به دانش آموزان مشکوک است. و البته صحنه ها و جلوه های بصری موسیقی جذاب و فوق العاده و تاثیرگذاری است.

دختر عجیب و غریب (1)

فضای سرگرم کننده سریال را نمی توان نادیده گرفت. «ونزی» پر از شوخی های کلامی و رفتارهای سرگرم کننده و پیچیده است. یکی از بهترین عناصر طنز سریال دست بریده است که یکی از اعضای وفادار خانواده ونزادی است.

این دست قطع شده نزدیکترین دوست و همراه ونزادی در مدرسه است و کارهای مهم زیادی برای او انجام می دهد. از جاسوسی تا درگیری با دشمن! روشی که این دست حرکت می کند و می دود، و نحوه ارتباط آن با ونزدی بی پایان خنده دار و سرگرم کننده، دیگر استفاده نمی شود. هنر واقعاً می خواهد از یک بازوی بریده چنین شخصیت جذابی بسازد. هنری که تیم برتون دارد.

بازی های پر جنب و جوش و فوق العاده و ریتم تند و جذاب سریال از دیگر لحظاتی است که «چهارشنبه» را به تجربه ای فوق العاده و سرگرم کننده برای مخاطبان تبدیل می کند. و یک نکته دیگر: اشاره سریال به جنبش ضد نژادپرستی که در سال های اخیر در آمریکا شروع شد و منجر به برداشتن مجسمه پیر برده داران شد یک لایه اجتماعی نسبتا عمیق به سریال اضافه کرد که به خودی خود قابل تحسین است. .

  وضعیت سبد سهام عدالت; سه شنبه 2 آذر 1400 -

دیدگاهتان را بنویسید